See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa prania bielizny szpitalnej na potrzeby 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa prania bielizny szpitalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami w ilości 6 000 kg miesięcznie dotyczy asortymentu Zamawiającego oraz dzierżawionego od Wykonawcy z wyłączeniem nakładki na MOP oraz materacy oraz świadczenie na rzecz Zamawiającego: a. dostawy, instalacji, uruchomienia niezbędnej infrastruktury, urządzeń do obsługi systemu radiowej identyfikacji bielizny i odzieży RFID b. wynajem bielizny szpitalnej tj. poszwy, poszewki, prześcieradeł, kocy, poduszek, bielizny operacyjnej.
Vorherige Bekanntmachung: 307241-2026
Interne Kennung: 155/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311100 Verwaltung von Wäschereien, 98311000 Abholdienst für Wäsche
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: 1/1
Interne Kennung: 1.