See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor leveringen van medische en industriële gassen
Beschreibung: De onderhavige opdracht, met referentie FAC-2024-04, voor leveringen in de zin van art. 2, 20° van de wet van 17 juni 2016, betreft een raamovereenkomst (zoals bedoeld in art. 2, 35°) voor het leveren van medische en industriële gassen in cilinders en in bulk, aan alle campussen van AZ Jan Palfijn Gent AV en AZ Sint Lucas & Volkskliniek vzw, inclusief de ter beschikking stelling en het onderhoud van de hiervoor benodigde installaties voor opslag en distributie.
Interne Kennung: FAC-2024-04
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24110000 Technische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FAC-2024-04 - 1 (levering van medische gassen in bulk en/of mini-bulk (tanks en kaders))
Beschreibung: Levering van medische gassen in bulk en/of mini-bulk (tanks en kaders), voor verschillende campussen (AZ Jan Palfijn Gent (Gent) en AZ Sint Lucas Gent (Gent, Aalter, Zelzate, Evergem)) Het betreft o.m.: - Medische zuurstof (O2) in bulk - Medische zuurstof (O2) in cilinders (back-up bron) - Medische stikstof (N2) in (mini-)bulk - Medical device koolstofdioxide (CO2) in cilinders - Stikstof N2 in cilinders - Lachgas N2O in cilinders (distikstofmonoxide)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: FAC-2024-04 - 2 (levering van medische gassen en gasmengsels in losse flessen / cilinders)
Beschreibung: Levering van medische gassen en gasmengsels in losse flessen / cilinders, voor verschillende campussen (AZ Jan Palfijn Gent (Gent) en AZ Sint Lucas Gent (Gent, Aalter, Zelzate, Evergem)) Het betreft o.m.: - Medische zuurstof (O2) in cilinders / losse flessen - Medische koolstofdioxide CO2 in cilinders / losse flessen - MEOPA in cilinders / losse flessen - Kalibratiegassen en -mengsels (5% koolstofdioxide / 95% stikstof) - Longfunctiemengsels (pulmo) - Gasmengsel ‘anaero 10 analyse’ - ‘Alphagaz 2 Argon’ (zuiverheid van 99,9999%) - Argon B5 medische kwaliteit (met DIN 477-6 connectie)
Interne Kennung: 2