402362-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Doposażenie poradni ambulatoryjnej opieki specjalistycznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szamotułach w nowoczesny sprzęt medyczny
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDoposażenie poradni ambulatoryjnej opieki specjalistycznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szamotułach w nowoczesny sprzęt medyczny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego. Przedmiot zamówienia obejmuje 19 części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych i nie ogranicza ilości części, na które Wykonawca może złożyć swoją ofertę. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają formularze asortymentowo – ilościowe stanowiące załączniki nr od 1 do 19 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung244254-2026
Interne KennungZP-381-7/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelLampa szczelinowa - 1 szt.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
Haupteinstufung (cpv): 33122000 Ophtalmologische Geräte
LosLOT-0002
TitelAutorefraktometr z keratometrem – 1 szt
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelUSG okulistyczny – 1 szt.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungCzęść 3
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33122000 Ophtalmologische Geräte
LosLOT-0004
TitelLampa zabiegowa sufitowa – 1 szt.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Interne KennungCzęść 4
Haupteinstufung (cpv): 33167000 OP-Beleuchtung
LosLOT-0005
TitelLaser okulistyczny – 1 szt.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungCzęść 5
Haupteinstufung (cpv): 33128000 Medizinischer Laser mit Ausnahme von Chirurgie-Lasern
LosLOT-0006
TitelVideo Rhinolaryngoskop z wózkiem i kuwetami – 1 szt.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
TitelOftalmoskop pośredni – 1 szt.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
TitelRęczny autorefraktometr – 1 szt.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne KennungCzęść 8