See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNA DOSTAWA SKROPLONEGO GAZU LPG DLA MZK SP. Z O.O. W ZAMOŚCIU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa 500 000 litrów gazu skroplonego LPG spełniającego wszystkie wymagania jakościowe określone szczegółowo w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 210643-2025
Interne Kennung: MZK/PN/LPG/III/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09122000 Propan und Butan
5. Los
Los: LOT-0001