2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van interventiekledij voor brandweerlieden van brandweerzone Rivierenland
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht bestaat uit het leveren van interventie- en oefenpakken voor brandweerlieden van: Brandweerzone Rivierenland Hulpverleningszone Waasland Brandweerzone Rand Aankoop minimaal 1000 interventiepakken; mogelijk 2000. Er bestaat geen afnameplicht voor de 1000 extra interventiepakken. De aanbestedende overheid voor deze raamovereenkomst is: Brandweerzone Rivierenland. Duur overeenkomst: 4 jaar
Interne Kennung: PPP124-106/6036/2026/107
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/107_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De minimale eisen en specificaties zijn terug te vinden in de technische bepalingen.)