402422-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Chirurgische Instrumente – ONKI Gasztroenterológiai eszközök DBR 2023
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ONKI Gasztroenterológiai eszközök DBR 2023
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása, amelynek tárgya Gasztroenterológiai sztentek és fogyóanyagok beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében az Országos Onkológiai Intézet részére 1 229 072 259 Ft keretösszegig 48 hónap időtartamban. A részvételre jelentkezőnek részvételi jelentkezésében, a közbeszerzési eljárásban történő benyújtásakor nyilatkoznia kell arról, hogy részvételi jelentkezése tekintetében fennáll-e az ukrajnai helyzetet destabilizáló orosz intézkedések miatt hozott korlátozó intézkedésekről szóló, 2014. július 31-i 833/2014/EU tanácsi rendelet 5k. cikk (1) bekezdésében meghatározott, a közbeszerzési vagy koncessziós szerződés odaítélésére vonatkozó tilalom.
Interne Kennung: EKR000058542023
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása, amelynek tárgya Gasztroenterológiai sztentek és fogyóanyagok beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő Ajánlattevők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Mennyiség: A DBR teljes időtartama alatt kötendő szerződések becsült legmagasabb értéke nettó 100 000 000 HUF. Termékkategóriák és tervezett mennyiségek: FNB mintavételi tű 22, 25 Ga 400 db/év jelölőmarker 30 db/év FNA mintavételi tű 19, 22 Ga 50 db/év szájaztató LOMS 20 db/év cholangioscope 5 db/év cholangioscope biopszia 10 db/év colangioscope eltávolító kosár 5 db/év colangioscope eltávolító hurok 2 db/év kőtörő szál 15 db/év scope 6 db/év eszközszelep 50 db/év vízpumpa csatlakozó 50 db/év vízpumpa/széndioxid csatlakozó 50 db/év vezetődrót (.025 és .035inch) 400 db/év teljesen hidrofil vezetődrót 10 db/év extra teljesítményű vezetődrót, egyenes és hajlított véggel 50 db/év kőtörő 15 db/év profilaktikus pancreas stent 40 db/év vezetődrótozható citológiás kefe 10 db/év ballonos extractor 100 db/év vérzéscsillapító gél 3 ml 5 db/év vérzéscsillapító gél 5 ml 5 db/év vérzéscsillapító gél endoszkópon keresztül történő lejuttatására használatos katéter 10 db/év hurok 50 db/év forgatható hurok 20 db/év forgatható ultra nagy klipp 30 db/év mucosa emelő gél és injektor (szettben) 10 db/év endoszkópos mucosa resectio sett 10 db/év ligáció 5 db/év biopszia 80 db/év teljesen fedett epeúti sztent 10 db/év részlegesen fedett epeúti sztent 20 db/év fedetlen epeúti sztent 20 db/év Endoszkópos rugalmas aligátor/patkány kombó fogó 40 db/év markeres tágítóballonok 100 db/év epeúti minitágító 30 db/év mérő vezetődrót (.035inch) 50 db/év nasobiliáris szonda 5 és 7 Fr 20 db/év injektor 50 db/év klipp 100 db/év vezetődrót 50 db/év tűkés papillotom 25 db/év precut papillotome és tűkés kombináció 25 db/év kőeltávolító kosár és kőtörő 60 db/év plasztik sztent szett 7Fr 20 db/év plasztik sztent szett 8,5 és 10Fr 60 db/év Billroth II papillotom 10 db/év idegentest polypcsapda 60 db/év hexagonáli hurok 30 db/év Mini biopsziás fogó 100 db/év oldalra nyitható biopsziás fogó 2 db/év Epeúti mechanikus tágítókatéter 20 db/év Epeúti stentbehelyező 10 db/év Stentbehelyező rendszer 20 db/év Stent eltávolító 20 db/év "Z" szövésű epeúti fémstent 10 db/év Duodenum fémstent 5 db/év Nasojejunális tápszonda, 10Fr 30 db/év Nasojejunális tápszonda, 8Fr 50 db/év Vérzéscsillapító por, 7Fr katéterrel 25 db/év Vérzéscsillapító por, 10Fr katéterrel 15 db/év Hemoclip 10 db/év Koaguláló fogó 5 db/év Cysta drain sztent 2 db/év Cytológiai kefe 100 db/év Nagy lyukú epeúti fémsztent 40 db/év Speciális dupla nyelőcső fémsztent 30 db/év Kettős köpenyű nyelőcső fémsztent 10 db/év Csutora 700 db/év RFA katéter 10 db/év Speciális epeúti sztent 7 db/év Argon szonda 20 db/év over-the-scope kliprakó 1 db/év 3-ágú csáklya 1 db/év 2-ágú fogó 1 db/év Fémstent fixáló 1 db/év cystostome 10 db/év papillotome 100 db/év szigetelt papillotome 100 db/év biopsziás fogó 150 db/év nagy átmérőjű nyelőcső sztent 3 db/év colon sztent 3 db/év Kolon vizsgálónadrág 150 db/év tágító 20 db/év síkosító 70 db/év tisztító kefe 500 db/év Polypectomia - mintavevő db/év Polypectómiás hurok 150 db/év Polyp detektáló 40 db/év Univerzális beteglap 250 db/év Tágító ballon 5 db/év Eszköz sikosító gél 80 db/év Injector 350 db/év Klipp előre töltött 1000 db/év Endoloop 50 db/év Fogsorvédő 1500 db/év Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján fenntartja annak a lehetőségét, hogy a DBR megvalósítása során, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg, az abban foglalt konkrét beszerzési igényre vonatkozóan – a konkrét közbeszerzések tárgyától és jellegétől függően – a részajánlat-tétel lehetőségek határozzon meg az ajánlattételi felhívásban. (A Közbeszerzési Hatóság keretében működő Tanács útmutatója a dinamikus beszerzési rendszerről (2022. február 10.) A dinamikus beszerzési rendszerben kötendő tervezett legmagasabb szerződéses érték: 150.000.000 Ft Tervezett mennyiség: 1118356 db és 118567 doboz A DBR-be az alkalmassági feltételeknek megfelelő minden részvételre jelentkező felvételre kerül, az ajánlattételre felhívandó részvételre jelentkezők száma nem kerül korlátozásra.
Interne Kennung: EKR000058542023/1