402423-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung – Odborné učebny ZŠ Benešov nad Ploučnicí
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdborné učebny ZŠ Benešov nad Ploučnicí
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka a instalace potřebného vybavení objektu pro odborné učebny ZŠ v Opletalově ulici č.p. 669 v Benešově nad Ploučnicí. Veškeré požadované vybavení bude umístěné v této budově. Veškeré dodávané vybavení bude nové a nepoužité. V rámci realizace projektu budou modernizovány odborné a specializované učebny (dílny, výtvarná výchova, cvičná kuchyňka, učebna fyziky a chemie), školní knihovna a společenská místnost (aula). Bezbariérová dostupnost školy je zajištěna výtahem, bezbariérovými vstupy do všech prostor užívaných žáky a rovněž bezbariérovým chlapeckým, a i dívčím WC. Cílem projektu je prostřednictvím realizace projektu výrazně zlepšit podmínky pro práci se sociálně znevýhodněnými žáky v základní škole.
Interne KennungOdborné učebny ZŠ Benešov nad Ploučnicí
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32322000 Multimediaausrüstung, 38652000 Filmvorführgeräte, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 Audiovizuální technika
Interne KennungČást 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 38652000 Filmvorführgeräte, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten
LosLOT-0002
TitelČást 2 Nábytek a pomůcky
Interne KennungČást 2
Haupteinstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39162100 Lehrmittel