2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów mleczarskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów mleczarskich (masło ekstra, twaróg półtłusty, ser halloumi, sery żółte, sery topione, serki twarogowe, jogurty owocowe, mleko smakowe, desery mleczne, ser sałatkowo - kanapkowy, mleko spożywcze pasteryzowane, śmietany, deser ryżowy, deser kaszka manna z dodatkiem, kefir, jogurt naturalny, serki pleśniowe, ser mozarella, maślanka smakowa). Produkty mleczarskie w ilości 39 170 kg, 17 800 l, 15 000 szt.
Interne Kennung: RZP-11/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15530000 Butter, 15551320 Joghurt mit Geschmack, 15540000 Käse, 15542100 Hüttenkäse, 15511000 Milch
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: dostawy produktów mleczarskich (masło ekstra, twaróg półtłusty, ser halloumi, sery żółte, sery topione, serki twarogowe, jogurty owocowe, mleko smakowe, desery mleczne, ser sałatkowo - kanapkowy, mleko spożywcze pasteryzowane, śmietany, deser ryżowy, deser kaszka manna z dodatkiem, kefir, jogurt naturalny, serki pleśniowe, ser mozarella, maślanka smakowa). Produkty mleczarskie w ilości 39 170 kg, 17 800 l, 15 000 szt.