See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA USZYCIA UMUNDUROWANIA GALOWEGO ORAZ KOSZUL DLA ŻOŁNIERZY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa uszycia umundurowania z podziałem na 6 zadań: Zadanie nr 1 - Mundury galowe; Zadanie nr 2 - Mundury wyjściowe Wojsk Lądowych; Zadanie nr 3 - Mundury wyjściowe Sił Powietrznych; Zadanie nr 4 - Płaszcze Wojsk Lądowych; Zadanie nr 5 - Płaszcze Sił Powietrznych; Zadanie nr 6 - Koszule białe.
Vorherige Bekanntmachung: 259597-2026
Interne Kennung: MUND/186/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne o zamówieniu w związku z tym jest uprawniony do skrócenia terminu składania ofert, na podstawie art. 138 ust. 2 punkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98393000 Dienstleistungen in der Maßschneiderei
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35811300 Militäruniformen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mundury galowe
Beschreibung: Mundury galowe
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenia zamówienia opcjonalnego - do 100% zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Mundury wyjściowe męskie Wojsk Lądowych
Beschreibung: Mundury wyjściowe męskie Wojsk Lądowych
Interne Kennung: 2.1
Los: LOT-0003
Titel: Mundury wyjściowe męskie Sił Powietrznych
Beschreibung: Mundury wyjściowe męskie Sił Powietrznych
Interne Kennung: 3.1
Los: LOT-0004
Titel: Płaszcze Wojsk Lądowych
Beschreibung: Płaszcze Wojsk Lądowych
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Płaszcze Sił Powietrznych
Beschreibung: Płaszcze Sił Powietrznych
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Koszule białe
Beschreibung: Koszule białe
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Mundury wyjściowe damskie Wojsk Lądowych
Beschreibung: Mundury wyjściowe damskie Wojsk Lądowych
Interne Kennung: 2.2
Los: LOT-0008
Titel: Mundury wyjściowe damskie Sił Powietrznych
Beschreibung: Mundury wyjściowe damskie Sił Powietrznych
Interne Kennung: 3.2