402480-2025 - Wettbewerb
Polen – Umweltschutz – Opracowanie dokumentacji do planów ochrony dla 8 rezerwatów w woj. Zachodniopomorskim
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji do planów ochrony dla 8 rezerwatów w woj. Zachodniopomorskim
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie pełnej dokumentacji planów ochrony dla 8 wybranych rezerwatów przyrody w województwie zachodniopomorskim, tj.: 1) Gęsi Bastion pod Starą Rudnicą, 2) Dęby Sądowskie, 3) Wyspa na Jeziorze Bierzwnik, 4) Gogolewo, 5) Kamienieckie Wąwozy im.prof. Janiny Jasnowskiej, 6) Źródliska Biegały, 7) Cisy Sosnowickie im. Tomasza Szeszyckiego, 8) Wysoka Skarpa Rzeki Tywy, oraz opracowanie projektów planów ochrony w formie zarządzeń Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie, zgodnie z art. 20 ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (Dz. U. z 2024 r. poz. 1478 ze zm.), rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 12 maja 2005 r. w sprawie sporządzania projektu planu ochrony dla parku narodowego, rezerwatu przyrody i parku krajobrazowego, dokonywania zmian w tym planie oraz ochrony zasobów, tworów i składników przyrody (Dz. U. z 2005 r. Nr 94, poz. 794 ze zm.), oraz Wytycznymi Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w zakresie redagowania zarządzeń regionalnego dyrektora ochrony środowiska dotyczących rezerwatów przyrody (Warszawa 2016).
Interne KennungZP.261.8.2025.PR.79
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90720000 Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji do planów ochrony przyrody dla rezerwatu Gęsi Bastion pod Starą Rudnicą
Interne KennungCzęść I
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90710000 Umweltmanagement
LosLOT-0002
TitelCzęść II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji do planu ochrony rezerwatu Dęby Sądowskie
Interne KennungCzęść II
LosLOT-0003
TitelCzęść III
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji do planu ochrony dla rezerwatu przyrody Wyspa na Jeziorze Bierzwnik
LosLOT-0004
TitelCzęść IV
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji do planu ochrony dla rezerwatu przyrody Gogolewo.
LosLOT-0005
TitelCzęść V
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji do planu ochrony dla rezerwatu przyrody Kamienieckie Wąwozy im. prof. Janiny Jasnowskiej
LosLOT-0006
TitelCzęść VI
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dokumentacji do planu ochrony dla rezerwatu przyrody Źródliska Biegały
LosLOT-0007
TitelCzęść VII
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji do planu ochrony rezerwatu Cisy Sosnowickie im. Tomasza Szeszyckiego
LosLOT-0008
TitelCzęść VIII
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji do planu ochrony rezerwatu przyrody Wysoka Skarpa Rzeki Tywy