2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wstępne ogłoszenie informacyjne dotyczące usług publicznych w zakresie transportu pasażerskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym na obszarze Powiatu wrzesińskiego Przewidywany okres obowiązywania umowy :12 miesięcy Przewidywany czas zawarcia umowy: styczeń 2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)