2. Verfahren
Verfahren
Titel: Personeelsinformatiesysteem (e-HRM)
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is het selecteren en contracteren van één leverancier voor een geïntegreerd, veilig en toekomstbestendig e HRM en salarisverwerkingssysteem dat de HR-organisatie van Aventus ondersteunt bij het efficiënt, betrouwbaar en digitaal uitvoeren van alle HR-processen. Het systeem moet bijdragen aan verdere digitalisering, procesoptimalisatie en het beschikbaar stellen van kwalitatief hoogwaardige managementinformatie, zodat medewerkers, leidinggevenden en HR-professionals effectief en met vertrouwen kunnen werken met een gebruiksvriendelijk systeem, volledig conform geldende wet en regelgeving en met oog voor toekomstige, organisatorische en technologische ontwikkelingen. Zie aanbestedingsleidraad en prijsblad voor aantallen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48440000 Softwarepaket für die Finanzanalyse and Buchhaltung, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Ter ondersteuning van het personeel beaamt Aventus de ontwikkeling van een toekomstbestendig personeelsinformatiesysteem. Daarnaast heeft Aventus een ambitie voor het verder digitaliseren van haar huidige systeem. Met deze ambitie wilt Aventus een nieuw systeem realiseren. Zie aanbestedingsdocument en prijsblad voor aantallen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aventus wil een overeenkomst afsluiten met één opdrachtnemer ten behoeve van deze opdracht. De duur van de overeenkomst is 6 jaar. De overeenkomst kent verlengingsopties.