2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup/dostawa hemoglobinometru do określania stopnia hemolizy w składnikach krwi, dzierżawę hemoglobinometrów do oznaczania hemoglobiny oraz sukcesywne dostarczanie materiałów zużywalnych (mikrokuwet, materiałów kontrolnych, materiałów do czyszczenia i konserwacji) kompatybilnych z zaoferowanymi hemoglobinometrami i hemoglobinometrami będącymi na wyposażeniu Zamawiającego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest. 1) Pakiet I – Dostawa mikrokuwet, materiałów kontrolnych oraz materiałów do czyszczenia i konserwacji kompatybilnych z hemoglobinometrami do oznaczania hemoglobiny - HemoCue 201 DM, będących na wyposażeniu Zamawiającego, 2) Pakiet II – Dzierżawa hemoglobinometrów do oznaczania hemoglobiny oraz dostawa mikrokuwet, materiałów kontrolnych oraz materiałów do czyszczenia i konserwacji kompatybilnych z zaoferowanymi do dzierżawy hemoglobinometrami, 3) Pakiet III – Zakup/dostawa hemoglobinometru do określania stopnia hemolizy w składnikach krwi oraz dostawa mikrokuwet, materiałów kontrolnych oraz materiałów do czyszczenia i konserwacji kompatybilnych z zaoferowanym hemoglobinometrem, do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 2 i 10 do SWZ. 2. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umowy - załączniki nr 8a (dot. Pakietu I), 8b (dot. Pakietu II) i 8c (dot. Pakietu III) SWZ. 3. Ilekroć w SWZ i jej załącznikach przedmiot zamówienia opisano poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, należy przez to rozumieć jedynie przedstawienie przykładu produktu, procesu, rozwiązania czy funkcjonalności, to jest określenie minimalnych parametrów jakościowych i cech użytkowych produktu, materiału bądź technologii i należy przyjąć, iż wskazaniu takiemu towarzyszy każdorazowo wyrażenie „lub równoważny/e”. Wskazanie takie ma na celu wyłącznie doprecyzowanie oczekiwań Zamawiającego. W takim przypadku Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, przy czym oferowane rozwiązania równoważne winny posiadać parametry nie gorsze niż określone przez Zamawiającego. Jako minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe należy rozumieć wymagania dotyczące produktów, procesów, funkcjonalności, materiałów lub urządzeń zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach i stronach internetowych różnych producentów. Również w przypadku powoływania się przez Zamawiającego na normy, europejskie oceny techniczne, aprobaty, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych (certyfikaty) odnoszące się do przedmiotu zamówienia, dopuszcza się rozwiązania równoważne do opisanych przez Zamawiającego. W zakresie przywołanych w dokumentacji norm, stanowią one wymóg minimalny, tj. dopuszcza się normy wyższe, równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego ma obowiązek wykazać, że oferowane przez niego dostawy lub usługi spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
Interne Kennung: ZP.260.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434570 Hämatologie-Analysegeräte, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I – Dostawa mikrokuwet, materiałów kontrolnych oraz materiałów do czyszczenia i konserwacji kompatybilnych z hemoglobinometrami do oznaczania hemoglobiny - HemoCue 201 DM, będących na wyposażeniu Zamawiającego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 2 i 10 do SWZ. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 8a do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji (dot. dostawy mikrokuwet, materiałów kontrolnych oraz materiałów do czyszczenia i konserwacji), tj.: 1) zakupu większej ilości mikrokuwet, materiałów kontrolnych oraz materiałów do czyszczenia i konserwacji wyspecyfikowanych w opisie przedmiotu zamówienia w zakresie 30% wartości zamówienia podstawowego, w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia okoliczności; 2) obniżenia wielkości zakupu mikrokuwet, materiałów kontrolnych oraz materiałów do czyszczenia i konserwacji wyspecyfikowanych w opisie przedmiotu zamówienia w przypadku rzeczywistego mniejszego zużycia asortymentu (możliwość rezygnacji z części asortymentu objętego zamówieniem podstawowym) z zastrzeżeniem, że rezygnacja z asortymentu nie przekroczy 30% wartości zamówienia podstawowego. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji określają załączniki nr 8a SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II – Dzierżawa hemoglobinometrów do oznaczania hemoglobiny oraz dostawa mikrokuwet, materiałów kontrolnych oraz materiałów do czyszczenia i konserwacji kompatybilnych z zaoferowanymi do dzierżawy hemoglobinometrami
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 2 i 10 do SWZ. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 8b do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 38434570 Hämatologie-Analysegeräte
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji (dot. dostawy mikrokuwet, materiałów kontrolnych oraz materiałów do czyszczenia i konserwacji), tj.: 1) zakupu większej ilości mikrokuwet, materiałów kontrolnych oraz materiałów do czyszczenia i konserwacji wyspecyfikowanych w opisie przedmiotu zamówienia w zakresie 30% wartości zamówienia podstawowego, w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia okoliczności; 2) obniżenia wielkości zakupu mikrokuwet, materiałów kontrolnych oraz materiałów do czyszczenia i konserwacji wyspecyfikowanych w opisie przedmiotu zamówienia w przypadku rzeczywistego mniejszego zużycia asortymentu (możliwość rezygnacji z części asortymentu objętego zamówieniem podstawowym) z zastrzeżeniem, że rezygnacja z asortymentu nie przekroczy 30% wartości zamówienia podstawowego. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji określają załączniki nr 8b SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III – Zakup/dostawa hemoglobinometru do określania stopnia hemolizy w składnikach krwi oraz dostawa mikrokuwet, materiałów kontrolnych oraz materiałów do czyszczenia i konserwacji kompatybilnych z zaoferowanym hemoglobinometrem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 2 i 10 do SWZ. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 8c do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet III
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji (dot. dostawy mikrokuwet, materiałów kontrolnych oraz materiałów do czyszczenia i konserwacji), tj.: 1) zakupu większej ilości mikrokuwet, materiałów kontrolnych oraz materiałów do czyszczenia i konserwacji wyspecyfikowanych w opisie przedmiotu zamówienia w zakresie 30% wartości zamówienia podstawowego, w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia okoliczności; 2) obniżenia wielkości zakupu mikrokuwet, materiałów kontrolnych oraz materiałów do czyszczenia i konserwacji wyspecyfikowanych w opisie przedmiotu zamówienia w przypadku rzeczywistego mniejszego zużycia asortymentu (możliwość rezygnacji z części asortymentu objętego zamówieniem podstawowym) z zastrzeżeniem, że rezygnacja z asortymentu nie przekroczy 30% wartości zamówienia podstawowego. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji określają załączniki nr 8c SWZ.