See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaiwerkzaamheden gras en schonen watergangen 2024-2028
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het maaien van bermen en gazons en het schonen van watergangen binnen de gemeente Maassluis gedurende een periode van 1 jaar met optie tot 3 keer een verlenging van 1 jaar. Perceel 1 Maaien bermen 6.000 are Perceel 2 Maaien gazons 90.000 are Perceel 3 Opschonen watergangen 13.700 m1
Interne Kennung: 608197
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maaien bermen
Beschreibung: Het maaien van bermen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Maaien gazons
Beschreibung: Het maaien van gazons
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Schonen watergangen
Beschreibung: Het schonen van watergangen
Interne Kennung: 3
40255-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 608197
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Maaien bermen
Beschrijving: Het maaien van bermen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Maaien gazons
Beschrijving: Het maaien van gazons
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Schonen watergangen
Interne identificatiecode: 3