2. Verfahren
Verfahren
Titel: Protipovodňová ochrana obce Klatovy - Luby
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace projektu protipovodňová ochrana a dočasná retence vody v rozlivných plochách v území. Dalším účelem stavby je celková rekonstrukce stávajícího jezu a jeho doplnění o rybí přechod, který zvýší migrační prostupnost vodním tokem a kompletní rekonstrukce silničního mostu v Lubech s cílem zajištění optimálního průtočného profilu.
Interne Kennung: Protipovodňová ochrana obce Klatovy - Luby
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45247230 Bau von Deichen, 45246000 Flussregulierungs- und Hochwasserschutzarbeiten, 44212120 Konstruktionen für Brücken
5. Los
Los: LOT-0001