402569-2025 - Ergebnis
Tschechien – Kraftfahrzeuge – Dynamický nákupní systém na dodávky vozidel pro resort statutárního města Ostravy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky vozidel pro resort statutárního města Ostravy
BeschreibungPředmětem DNS jsou dodávky nových (i speciálních) silničních vozidel bez ohledu na druh pohonu. Součástí předmětu plnění mohou být rovněž speciálně upravená vozidla pro osoby s hendikepem (osoby zdravotně postižené atp.). DNS je v souladu s § 139 odst. 4 písm. b) ZZVZ rozdělen do níže uvedených kategorií, v rámci kterých plánuje poptávat výše uvedené dodávky: a. Kategorie č. 1: Vozidla kategorie M1. b. Kategorie č. 2: Vozidla kategorie N1. c. Kategorie č. 3: Vozidla zvláštního určení SG POLICEJNÍ. Podrobně bude předmět jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS vymezen vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 odst. 1 ZZVZ.
Interne Kennung90/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o zavedení dynamického nákupního systému dle § 138 ZZVZ, ve kterém Zadavatel postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge, 34110000 Personenkraftwagen, 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelKategorie č. 1: Vozidla kategorie M1.
BeschreibungPředmětem kategorie č. 1 jsou dodávky nových (i speciálních) silničních vozidel kategorie M1 bez ohledu na druh pohonu. Součástí předmětu plnění mohou být rovněž speciálně upravená vozidla pro osoby s hendikepem (osoby zdravotně postižené atp.).
Interne Kennung90/2025 (1)
LosLOT-0003
TitelKategorie č. 3: Vozidla zvláštního určení SG Policejní
BeschreibungPředmětem kategorie č. 3 jsou dodávky nových (i speciálních) silničních vozidel kategorie N1 bez ohledu na druh pohonu. Součástí předmětu plnění mohou být rovněž speciálně upravená vozidla pro osoby s hendikepem (osoby zdravotně postižené atp.). Předmětem plnění této kategorie budou vozidla se zvláštní výbavou (například výstražné zvukové a světelné zařízení, případně jiná doplňková výbava), případně s polepy dle grafického manuálu objednatele. Zadavatel upřesňuje, že objednatelem bude zejm. Městská policie Ostrava. Není však vyloučen objednatel odlišný.
Interne Kennung90/2025 (3)
LosLOT-0002
TitelKategorie č. 2: Vozidla kategorie N1.
BeschreibungPředmětem kategorie č. 2 jsou dodávky nových (i speciálních) silničních vozidel kategorie N1 bez ohledu na druh pohonu. Součástí předmětu plnění mohou být rovněž speciálně upravená vozidla pro osoby s hendikepem (osoby zdravotně postižené atp.).
Interne Kennung90/2025 (2)