2. Verfahren
Verfahren
Titel: MMT-voertuigen Zuid Limburg
Beschreibung: De MMT-zorg is aanvullende zorg op de reguliere ambulancezorg en ziet op hoog complexe, acute medisch-specialistische prehospitale zorg aan potentieel vitaal bedreigde patiënten. In Zuid-Limburg bestaat een dekkingsvraagstuk: niet overal kan steeds binnen de gewenste responstijd een MMT ter plaatse zijn. Landelijke verkenningen adviseren daarom de realisatie van een 24/7 grondgebonden MMT in Limburg. Maastricht UMC+ is opdrachtgever voor het MMT Limburg. De organisatie wordt belegd bij NAZL en sluit aan bij landelijke procedures, werkwijzen en standaarden van MMT Nederland. Voor de operationele inzet zijn twee voertuigen voorzien, waarvan een reservevoertuig, met als huidige doelstelling operationele start in augustus 2027. Het Maastricht UMC+ houdt deze marktconsultatie om marktpartijen te raadplegen over de voorgenomen aanschaf van MMT-voertuigen voor Zuid-Limburg voordat de aanbestedingsstukken definitief worden vastgesteld. De uitkomsten worden gebruikt om de technische en functionele eisen, de scope, de contractvorm, de onderhoudsafspraken, de planning en de aanbestedingsstrategie marktconform en proportioneel in te richten. Twee voertuigen
Interne Kennung: EA-2026-226
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De MMT-zorg is aanvullende zorg op de reguliere ambulancezorg en ziet op hoog complexe, acute medisch-specialistische prehospitale zorg aan potentieel vitaal bedreigde patiënten. In Zuid-Limburg bestaat een dekkingsvraagstuk: niet overal kan steeds binnen de gewenste responstijd een MMT ter plaatse zijn. Landelijke verkenningen adviseren daarom de realisatie van een 24/7 grondgebonden MMT in Limburg. Maastricht UMC+ is opdrachtgever voor het MMT Limburg. De organisatie wordt belegd bij NAZL en sluit aan bij landelijke procedures, werkwijzen en standaarden van MMT Nederland. Voor de operationele inzet zijn twee voertuigen voorzien, waarvan een reservevoertuig, met als huidige doelstelling operationele start in augustus 2027. Het Maastricht UMC+ houdt deze marktconsultatie om marktpartijen te raadplegen over de voorgenomen aanschaf van MMT-voertuigen voor Zuid-Limburg voordat de aanbestedingsstukken definitief worden vastgesteld. De uitkomsten worden gebruikt om de technische en functionele eisen, de scope, de contractvorm, de onderhoudsafspraken, de planning en de aanbestedingsstrategie marktconform en proportioneel in te richten.
Interne Kennung: 1