See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa automatów biletowych
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest: świadczenie usługi dzierżawy i obsługi 11 sztuk stacjonarnych automatów biletowych wraz z oprogramowaniem sprzedażowym, służących do sprzedaży biletów kolejowych POLREGIO S.A. w formie papierowej.
Vorherige Bekanntmachung: 807106-2025
Interne Kennung: Gd.240.4131.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art 378 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50316000 Wartung und Reparatur von Fahrkartenautomaten
5. Los
Los: LOT-0001