2. Verfahren
Verfahren
Titel: Broker en Intermediaire dienstverlening vanaf schaal 9
Beschreibung: De inhuur van tijdelijke medewerkers (vanaf schaal 9) voor diverse vakgebieden die binnen Opdrachtgevers (gemeente Terneuzen, gemeente Sluis, uitvoeringsorganisatie Sabewa Zeeland en Impuls Zeeland) van toepassing zijn. De opdrachtnemer (broker/intermediaire dienstverlener) is verantwoordelijk voor het proces van werving en (voor)selectie van de tijdelijke medewerkers alsook voor het administratieve en juridische proces, inclusief vrijwaring voor / beheersing van risico’s, controle, verantwoordelijkheden, administratieve handelingen, facturatie en betaling van de tijdelijke medewerkers. Op basis van historische data worden ca. de volgende inkoopvolumes gerealiseerd per jaar: • Gemeente Terneuzen: € 3.5 miljoen • Gemeente Sluis: € 2,3 miljoen • Sabewa Zeeland: € 1 miljoen • Impuls Zeeland: € 0.6 miljoen De maximale opdrachtwaarde van de totale Raamovereenkomst is vastgesteld op € 63,9 miljoen. Dit houdt rekening met de groei van inhuur gedurende de contractjaren en overige onzekerheid door krimp van de arbeidsmarkt in Zeeuws-Vlaanderen in de komende 6 jaar.
Interne Kennung: 2026-E03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Europese aanbesteding Broker en Intermediaire dienstverlening vanaf schaal 9
Beschreibung: De inhuur van tijdelijke medewerkers (functies vanaf schaal 9) voor diverse vakgebieden die binnen Opdrachtgevers (gemeente Terneuzen, gemeente Sluis de uitvoeringsorganisatie Sabewa Zeeland en Impuls Zeeland) van toepassing zijn. De opdrachtnemer (broker/intermediaire dienstverlener) is verantwoordelijk voor het proces van werving en (voor)selectie van de tijdelijke medewerkers alsook voor het administratieve en juridische proces, inclusief vrijwaring voor / beheersing van risico’s, controle, verantwoordelijkheden, administratieve handelingen, facturatie en betaling van de tijdelijke medewerkers. Op basis van historische data worden ca. de volgende inkoopvolumes gerealiseerd per jaar: • Gemeente Terneuzen: € 3,5 miljoen • Gemeente Sluis: € 2,3 miljoen • Sabewa Zeeland: € 1 miljoen • Impuls Zeeland: € 0,6 miljoen De maximale opdrachtwaarde van de totale Raamovereenkomst is vastgesteld op € 63,9 miljoen. Dit houdt rekening met de groei van inhuur gedurende de contractjaren en overige onzekerheid door krimp van de arbeidsmarkt in Zeeuws-Vlaanderen in de komende 6 jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Looptijd Gemeente Terneuzen en Gemeente Sluis De Raamovereenkomsten hebben een ingangsdatum op 1 januari 2027 en heeft een initiële looptijd van vier (4) jaar met twee keer een optie tot verlenging van de Overeenkomst met maximaal 12 maanden per verlenging. De Overeenkomsten hebben een maximale looptijd van zes jaar (6) en eindigen derhalve van rechtswege uiterlijk op 1januari 2033. Elke Opdrachtgever kan individueel de beslissing maken over het wel of niet gebruik maken van de verlengingsopties. Looptijd Sabewa Zeeland en Impuls Zeeland De Raamovereenkomst heeft een ingangsdatum op 1 januari 2027 en heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar met twee keer een optie tot verlenging van de Overeenkomst met maximaal 24 maanden per verlenging. De Overeenkomst heeft een maximale looptijd van zes jaar (6) en eindigen derhalve van rechtswege uiterlijk op 1 januari 2033. Sabewa Zeeland en Impuls Zeeland kan/kunnen onafhankelijk van andere Opdrachtgevers beslissen wel of niet gebruik te maken van de verlengingsopties.