2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aannemer/Installateur bouwteam Baeks Kompas
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het aangaan van twee Bouwteamovereenkomsten met één partij per overeenkomst op basis van de economisch meest voordelige inschrijving voor deelname aan het bouwteam van het nieuw te realiseren Kindcentrum Plus. Deze aanbesteding heeft als doel het realiseren van een Kindcentrum Plus c.q. een basisschool, kinderopvang, een bibliotheek en een steunpunt van de regionale GGD jeugdgezondheidszorg, aangevuld met andere kindgerichte voorzieningen en ruimtes voor muziekonderwijs, logopedie en dergelijke met bijbehorende buitenruimtes en kiss and ride zone. De totale bouwkosten van het Kindcentrum Plus inclusief terreininrichting zijn begroot op 8,9 miljoen euro (exclusief BTW).
Interne Kennung: 2024090442628
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aannemer bouwteam Baeks Kompas
Beschreibung: Het doel van perceel 1 van de aanbesteding is het aangaan van een Bouwteamovereenkomst met één bouwkundig aannemer op basis van de economisch meest voordelige inschrijving voor deelname aan de bouwteams van het nieuw te realiseren Kindcentrum Plus. Deze aanbesteding heeft als doel het realiseren van een Kindcentrum Plus c.q. een basisschool, kinderopvang, een bibliotheek en een steunpunt van de regionale GGD jeugdgezondheidszorg, aangevuld met andere kindgerichte voorzieningen en ruimtes voor muziekonderwijs, logopedie en dergelijke met bijbehorende buitenruimtes. De totale bouwkosten van het Kindcentrum Plus inclusief vaste inrichting en terreininrichting zijn begroot op 6,2 miljoen euro excl. BTW.
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na (succesvolle) afronding van de bouwteamfase, kan er met Opdrachtnemers een aanneemovereenkomst worden gesloten met een looptijd tot en met de uiteindelijke oplevering van het project.
Los: LOT-0002
Titel: Installateur bouwteam Baeks Kompas
Beschreibung: Het doel van perceel 2 van de aanbesteding is het aangaan van een Bouwteamovereenkomst met één installateur E & W op basis van de economisch meest voordelige inschrijving voor deelname aan de bouwteams van het nieuw te realiseren Kindcentrum Plus. Deze aanbesteding heeft als doel het realiseren van een Kindcentrum Plus c.q. een basisschool, kinderopvang, een bibliotheek en een steunpunt van de regionale GGD jeugdgezondheidszorg, aangevuld met andere kindgerichte voorzieningen en ruimtes voor muziekonderwijs, logopedie en dergelijke met bijbehorende buitenruimtes. De kosten van de E&W installaties zijn begroot op 2,7 miljoen euro excl. BTW.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45350000 Maschinentechnische Installationen