402653-2025 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – DOSTAWA ZESTAWU DO POMIARÓW BIOFIZYCZNYCH BIAŁEK I KWASÓW NUKLEINOWYVH Z WYPOSAŻENIEM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA ZESTAWU DO POMIARÓW BIOFIZYCZNYCH BIAŁEK I KWASÓW NUKLEINOWYVH Z WYPOSAŻENIEM
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do pomiarów biofizycznych białek i kwasów nukleinowych z wyposażeniem, zwanego dalej „Urządzeniem”, do miejsca wskazanego przez Zamawiającego tj. piętro 1, pokój 10A w budynku A, położonego w Poznaniu przy ul. Noskowskiego 12/14 wraz z wniesieniem, instalacją, uruchomieniem i szkoleniem, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonymi w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia zawartym w Załączniku nr 1 do SWZ, wraz z instrukcją obsługi w języku polskim lub angielskim w formie papierowej i elektronicznej.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
LosLOT-0001