2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provoz a rozvoj subsystému ISUDaS
Beschreibung: Veřejná zakázka k zajištění provozu systému ISUDaS (informační subsystém údržby dálnic a silnic) z hlediska podpory provozu a rozvoje stávajících modulů a vzniku nových modulů dle potřeb uživatelů systému.
Interne Kennung: 01PU-005864
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ROZVOJ 2026 – Provozní deníky a rozvoj GPS monitoringu do ISUDaS NG
Beschreibung: Předmětem dílčí objednávky č. 15 je zejména: Předmětem realizace je rozvoj funkcionalit provozních a stavebních deníků v ISUDaS tak, aby lépe odpovídaly potřebám zadavatele, provozní praxi a požadavkům na evidenci činností, techniky, počasí, poznámek a následného reportingu. Rozvoj bude zaměřen zejména na rozšíření evidovaných údajů, zjednodušení práce uživatelů, doplnění chybějících informací do exportů a vytvoření podkladů pro lepší kontrolu a vyhodnocování provozních záznamů. Primárním účelem GPS monitoringu v ISUDaS NG je umožnit porovnání záznamů vedených v provozních denících a denících údržby s dostupnými GPS daty vozidel. Řešení má sloužit jako podpůrný kontrolní nástroj pro ověření, zda byl evidovaný výjezd vozidla skutečně podložen odpovídajícím pohybem vozidla dle GPS dat. GPS monitoring nemá sloužit pouze jako samostatný přehled polohy nebo pohybu vozidel, ale především jako nástroj pro kontrolu souladu mezi tím, co je vykázáno v deníku, a tím, co je doložitelné na základě GPS záznamů.
Interne Kennung: 01PU-006208
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změna v osobě dodavatele jestliže v průběhu plnění rámcové dohody dojde k porušení povinností dodavatele, a to buď cestou ukončení Smlouvy, nebo cestou postoupení pohledávky ve smyslu § 1879 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů