2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa siłowni telekomunikacyjnych do stacji bazowych w ramach umowy ramowej
Beschreibung: Dostawa siłowni telekomunikacyjnych do stacji bazowych w ramach umowy ramowej
Vorherige Bekanntmachung: 113293-2026
Interne Kennung: 315/BŁiI/25/PG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31174000 Versorgungstransformatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa siłowni telekomunikacyjnych do stacji bazowych w ramach umowy ramowej. Zamawiający wymaga aby dostarczone siłownie w ramach obowiązywania umowy ramowej były wyprodukowane maksymalnie 6 miesięcy przed terminem dostarczenia asortymentu Zamawiającemu.