402683-2026 - Wettbewerb
Finnland – Dienstleistungen der öffentlichen Verwaltung, Verteidigung und Sozialversicherung – Metropolia Ammattikorkeakoulu Oy - Vakuutusturvan hankinta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Metropolia Ammattikorkeakoulu Oy - Vakuutusturvan hankinta
Beschreibung: Metropolia Ammattikorkeakoulu Oy (myöhemmin myös Tilaaja) pyytää tarjouksia vakuutusturvasta ja siihen liittyvistä palveluista. Ensimmäinen vakuutuskausi: 1.1.2027 – 31.12.2027. Tämän jälkeen vakuutuskausi on kalenterivuosi. Hankintayksiköllä on oikeus vakuutuskausien aikana kilpailuttaa vakuutukset uudelleen ja siirtää vakuutukset kilpailutuksen voittajalle. Vakuutukset ovat voimassa toistaiseksi voimassa olevana vuoden kerrallaan.
Interne Kennung: 617709
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75000000 Dienstleistungen der öffentlichen Verwaltung, Verteidigung und Sozialversicherung
5. Los
Los: LOT-0000