2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dataverbindingen gemeente Westland en gemeente Midden-Delfland
Beschreibung: Met deze aanbesteding zoekt de opdrachtgever een opdrachtnemer die de dataverbindingen veilig en met een hoge mate van beschikbaarheid kan leveren. Dit ter vervanging van de huidige overeenkomst. De overeenkomst omvat in basis de levering van een WAN-oplossing tussen 8 locaties met daarbij een centrale internetvoorziening (inclusief vaste IPv4 adressen). Daarnaast worden enkele diensten optioneel uitgevraagd. Buiten de scope van deze aanbesteding zijn de M2M-verbindingen van de gemeenten.
Interne Kennung: D2025-19387
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32561000 Glasfaserverbindungen, 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste, 72400000 Internetdienste, 72720000 Fernnetzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Initiële looptijd 6 jaar De duur van de Overeenkomst is langer dan vier (4) jaar. De looptijd van de Overeenkomst is maximaal 10 jaar. De reden hiervan is vanwege de te verwachten hoge investeringskosten voor aanleg van verbindingen ten opzichte van de gebruikelijke looptijd.