See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Asysta techniczna i konserwacja zintegrowanego systemu zarządzania miastem OTAGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi asysty technicznej i konserwacji oprogramowania użytkowego Zintegrowanego Systemu Zarządzania Miastem OTAGO wspomagającego pracę wydziałów Urzędu Miasta Ruda Śląska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 611757-2025
Interne Kennung: AP.271.75.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72514300 Anlagenverwaltung für die Computersystemwartung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi asysty technicznej i konserwacji oprogramowania użytkowego Zintegrowanego Systemu Zarządzania Miastem OTAGO wspomagającego pracę wydziałów Urzędu Miasta Ruda Śląska. Zakres zamówienia obejmuje m. in.: - usuwanie błędów oprogramowania systemu OTAGO; - aktualizacja oprogramowania wynikająca ze zmiany przepisów prawnych; - udzielanie porad dotyczących rozwiązywania konkretnych, wyspecyfikowanych problemów; - zapewnienie Zamawiającemu dostępu do serwisu internetowego zawierającego opisy modułów oraz aktualne dokumentacje eksploatacyjne; - udzielanie na bieżąco pomocy i doradztwa w zakresie użytkowania i administrowania Systemem; - serwisowanie i optymalizowanie struktury baz danych Oracle. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.