2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Flexibele Arbeidskrachten & Receptie- en Beheersdiensten
Beschreibung: Inhuur Flexibele Arbeidskrachten & Receptie- en Beheersdiensten De geraamde waarde van de Raamovereenkomst voor perceel 1 bedraagt naar verwachting tussen de € 400.000 en € 600.000 excl. BTW per jaar met een maximale verwachte omvang € 2.400.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van de Raamovereenkomst (inclusief optionele verlengingen). Deelnemers kunnen geen rechten ontlenen aan deze opgave van de geraamde waarde van de onderhavige Raamovereenkomst De geraamde waarde van de Raamovereenkomst voor perceel 2 bedraagt naar verwachting tussen de € 300.000 en € 500.000 excl. BTW per jaar met een maximale verwachte omvang € 2.000.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van de Raamovereenkomst (inclusief optionele verlengingen). Deelnemers kunnen geen rechten ontlenen aan deze opgave van de geraamde waarde van de onderhavige Raamovereenkomst. Aan bovenstaande kentallen kunnen geen rechten ontleend worden. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst kan zowel de gevraagde inzet van mensen indien van toepassing evenals de aantallen uren wijzigen door diverse factoren van politieke-, economische-, organisatorische-, en/of bestuurlijke aard en de hiermee samenhangende groei- of krimp.
Interne Kennung: 2025-10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79992000 Empfangsdienste, 98341140 Hausmeisterdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Flexibele Arbeidskrachten
Beschreibung: Dit deel betreft de inhuur van natuurlijke personen die in rechtsverhouding staan tot een uitzendbureau (als zijnde werkgever) en als arbeidskracht ter beschikking worden gesteld aan Opdrachtgever en onder diens leiding en toezicht werkzaamheden verrichten op basis van een Uitzendovereenkomst. Het gaat hierbij vooral om de inzet van Poolmedewerkers die worden ingezet voor ondersteunende activiteiten (zoals het opbouwen en afbouwen van evenementen) binnen HKU wanneer zij werkzaamheden verrichten waar geen studiepunten aan verbonden zijn en die geen betrekking hebben op het primaire proces. Aanvullend betreft het de inhuur van Uitzendkrachten in beginsel binnen de functies tot en met functieschaal 9 van de functiematrix van Opdrachtgever. Zie Beschrijvend Document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Beschrijvend Document.
Los: LOT-0002
Titel: Receptie- en Beheersdiensten
Beschreibung: Uitvoeren van Receptie- de Beheersdiensten voor de locaties van de Opdrachtgever zoals omschreven in het Beschrijvend Document en het Programma van Eisen. Met Receptiediensten wordt bedoeld de inzet van 'receptiemedewerkers’. Met Beheersdiensten wordt bedoeld de inzet van 'huismeesters/beheerders/conciërges’. Zie Beschrijvend Document
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 79992000 Empfangsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341140 Hausmeisterdienste