2. Verfahren
Verfahren
Titel: Outdoor activities / outdoor activiteiten
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om een Verzoek tot deelneming in te dienen ten behoeve van de aanbesteding van het leveren van outdoor activiteiten aan eenheden van de Nederlandse Krijgsmacht in de nabije omgeving van Lofer te Oostenrijk. De hierbij gebruikte procedure is de Niet-openbare procedure uit de Aanbestedingswet op Defensie- en Veiligheidsgebied (ADV). Alle gegadigden die aan alle eisen voldoen gaan door naar de tweede ronde − de gunningsfase (de eigenlijke inschrijving). Indien u wordt toegelaten tot de gunningsfase, zult u toegang krijgen tot de relevante documenten. In deze documenten vind u ook de gunningsprocedure. De selectieprocedure verloopt volledig elektronisch via online aanbestedingsplatform Mercell Source-to-Contract (Mercell). Nadere informatie over het gebruik van Mercell leest u hier https://info.mercell.com/
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92600000 Dienstleistungen im Sport
5. Los
Los: LOT-0000