See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój kardiologii w SPZZOZ w Wyszkowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Rozwój kardiologii w SPZZOZ w Wyszkowie” realizowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności, Komponent D ”Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia.” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Część nr 1– Zakup, dostawa i uruchomienie Echokardiografu z wyposażeniem 1 szt. Część nr 2– Zakup, dostawa i uruchomienie Aparatów EKG Holter – 10 szt. Część nr 3 – Zakup, dostawa i uruchomienie Aparatów RR Holter ciśnieniowy – 5 szt. Część nr 4 – Zakup, dostawa i uruchomienie Defibrylatora – 1 szt. Część nr 5 – Zakup, dostawa i uruchomienie Myjni dezynfektorów – 2 szt. Część nr 6 – Zakup, dostawa i uruchomienie Myjni do sondy przezprzełykowej – 1 szt. 2. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą zobowiązany jest: a) zrealizować zamówienie zgodnie z zasadą DNSH zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852; b) zapewnić urządzenia spełniające wymogi dostępności dla osób z niepełnosprawnościami; c) przestrzegać zasad dotyczących zapobiegania, wykrywania i korygowania nadużyć finansowych, korupcji oraz konfliktu interesów (zgodnie z art. 22 rozporządzenia (UE) 2021/241) - Załącznik nr 14 Informacja nt. zgłaszania potencjalnych nieprawidłowości; d) w ramach należytego zarządzania odpadami powstałymi w trakcie realizacji (dostawy i uruchomienia),do przestrzegania Zasad środowiskowych obowiązujących u Zamawiającego zgodnie z zapisami Załącznika nr 13 do SWZ; e) w ramach części obejmujących dostawę aparatury medycznej przetwarzającej dane osobowe pacjentów, do podpisania wraz z umową w sprawie zamówienia publicznego: Umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych – sporządzonej według wzoru stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ oraz Umowy o zachowaniu poufności– sporządzonej według wzoru stanowiącego Załącznik nr 11 do SWZ. f) zapewnienie osób uczestniczących w realizacji zamówienia skutecznie komunikujących się z Zamawiającym w języku polskim, w szczególności w zakresie bieżących ustaleń i dokumentacji związanej z realizacją umowy; g) poddać się kontrolom i audytom prowadzonym przez instytucje uprawnione do kontroli środków pochodzących z Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności oraz udostępnić im wszelką dokumentację związaną z realizacją zamówienia przez okres wynikający z przepisów dotyczących KPO. 3. Warunki dostawy i płatności szczegółowo opisane w Załączniku nr 5. Projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 296713-2026
Interne Kennung: DEZ/Z/341/ZP-7/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Pakiet 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Rozwój kardiologii w SPZZOZ w Wyszkowie” realizowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności, Komponent D ”Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia.” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Część nr 1– Zakup, dostawa i uruchomienie Echokardiografu z wyposażeniem 1 szt. Część nr 2– Zakup, dostawa i uruchomienie Aparatów EKG Holter – 10 szt. Część nr 3 – Zakup, dostawa i uruchomienie Aparatów RR Holter ciśnieniowy – 5 szt. Część nr 4 – Zakup, dostawa i uruchomienie Defibrylatora – 1 szt. Część nr 5 – Zakup, dostawa i uruchomienie Myjni dezynfektorów – 2 szt. Część nr 6 – Zakup, dostawa i uruchomienie Myjni do sondy przezprzełykowej – 1 szt. 3. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą zobowiązany jest: a) zrealizować zamówienie zgodnie z zasadą DNSH zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852; b) zapewnić urządzenia spełniające wymogi dostępności dla osób z niepełnosprawnościami; c) przestrzegać zasad dotyczących zapobiegania, wykrywania i korygowania nadużyć finansowych, korupcji oraz konfliktu interesów (zgodnie z art. 22 rozporządzenia (UE) 2021/241) - Załącznik nr 14 Informacja nt. zgłaszania potencjalnych nieprawidłowości; d) w ramach należytego zarządzania odpadami powstałymi w trakcie realizacji (dostawy i uruchomienia),do przestrzegania Zasad środowiskowych obowiązujących u Zamawiającego zgodnie z zapisami Załącznika nr 13 do SWZ; e) w ramach części obejmujących dostawę aparatury medycznej przetwarzającej dane osobowe pacjentów, do podpisania wraz z umową w sprawie zamówienia publicznego: Umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych – sporządzonej według wzoru stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ oraz Umowy o zachowaniu poufności– sporządzonej według wzoru stanowiącego Załącznik nr 11 do SWZ. f) zapewnienie osób uczestniczących w realizacji zamówienia skutecznie komunikujących się z Zamawiającym w języku polskim, w szczególności w zakresie bieżących ustaleń i dokumentacji związanej z realizacją umowy; g) poddać się kontrolom i audytom prowadzonym przez instytucje uprawnione do kontroli środków pochodzących z Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności oraz udostępnić im wszelką dokumentację związaną z realizacją zamówienia przez okres wynikający z przepisów dotyczących KPO. 4. Warunki dostawy i płatności szczegółowo opisane w Załączniku nr 5. Projektowane postanowienia umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Pakiet 6