2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groen in Grijs - gemeente Beverwijk
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van aanleg- en onderhoudswerkzaamheden van groenvoorzieningen in grijs in de gemeente Beverwijk. De opdracht bestaat op hoofdlijnen uit onderstaande werkzaamheden: • Aanleg groenvoorzieningen; • Nazorg en onderhoud aangelegde groenvoorzieningen; • Bijkomende werkzaamheden zoals straatwerk. De kleinschalige groenprojecten worden in deelopdrachten uitgevoerd, met een gemiddelde van 40 deelopdrachten per jaar verdeeld over drie gecontracteerde partijen, waarbij het streven is om de omzet gelijkwaardig over deze partijen te verdelen. De specificaties van de werkzaamheden worden nader beschreven in het bestek met besteksnummer 2025-005 en bijbehorende bijlagen. De gemeente behoudt het recht om grootschalige projecten boven de € 50.000,- buiten dit bestek om te realiseren. Aan de aantallen genoemd in de opdrachtomschrijving kunnen geen rechten worden ontleend. De kleinschalige groenprojecten worden in deelopdrachten uitgevoerd, met een gemiddelde van 40 deelopdrachten per jaar verdeeld over drie gecontracteerde partijen, waarbij het streven is om de omzet gelijkwaardig over deze partijen te verdelen. De totale maximale omvang van de raamovereenkomst is € 1.000.000,-.
Interne Kennung: BW202410 PRJ-2300339
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NVT