2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitii stații de lucru de tip All-In-One
Beschreibung: Obiectul achizitiei: Achizitii Stații de lucru de tip All-In-One 1. Stație de lucru All in One Tip I, 300 buc Cantitate minima/maxima acord cadru: 35/300 buc Cantitate minima/maxima cel mai mare contract subsecvent 15/150 buc 2. Stație de lucru All in One Tip II, 100 buc Cantitate minima/maxima acord cadru: 12/100 buc Cantitate minima/maxima cel mai mare contract subsecvent 5/50 buc Contractantul va furniza produsele - Stații de lucru de tip All-In-One având in vedere caracteristicile/specificațiile minime precizate în caietul de sarcini. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4663448_2026_PAAPD1614647
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achizitii statii de lucru All-In-One 1. Stație de lucru All in One Tip I Cantitate minima/maxima acord cadru: 35/300 buc Cantitate minima/maxima cel mai mare contractat subsecvent 15/150 buc 2. Stație de lucru All in One Tip II Cantitate minima/maxima acord cadru: 12/100 buc Cantitate minima/maxima cel mai mare contractat subsecvent 5/50 buc
Interne Kennung: 1
402841-2026 - Διαγωνισμός
Ρουμανία – Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές – Achizitii stații de lucru de tip All-In-One
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό4663448_2026_PAAPD1614647
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30213000 Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
ΤίτλοςDefault lot
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 4663448_2026_PAAPD1614647
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30213000 Personal computers
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Teideal: Default lot
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 4663448_2026_PAAPD1614647
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30213000 Osobna računala
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Naslov: Default lot
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 4663448_2026_PAAPD1614647
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30213000 Computer personali
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Titolo: Default lot
Identificativo interno: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 4663448_2026_PAAPD1614647
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213000 Personal computers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Wewnętrzny identyfikator: 4663448_2026_PAAPD1614647
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30213000 Komputery osobiste
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Tytuł: Default lot
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 4663448_2026_PAAPD1614647
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30213000 Osobné počítače
5. Časť
Časť: LOT-0000
Názov: Default lot
Interný identifikátor: 1
402841-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare4663448_2026_PAAPD1614647
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30213000 Persondatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelDefault lot
Intern identifierare1