See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja Teatru Polskiego we Wrocławiu Scena Główna
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakres których wchodzą w szczególności: - przebudowa widowni Sali Teatralnej - dostosowanie obiektu do wymogów PPOŻ zgodnie z ekspertyzą techniczną - remont części obiektu przeznaczonej do obsługi widza: foyer, sanitariaty - dostawa wraz z montażem foteli - prace w zakresie technologii scenicznej: mechanika sceniczna mechanizacja górna, okotarowanie, instalacja. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji zawarty został w załącznikach do niniejszej SWZ stanowiących integralną część dokumentacji przetargowej.
Interne Kennung: ZP/PN/5/2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212322 Bau von Theatern, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP/TP/5/2023