2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výzva č. 102 – Instalační materiál – Dynamický nákupní systém na dodávky ICT a AVT
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky jsou dodávky strukturované kabeláže a souvisejícího materiálu dle technické specifikace, která tvoří přílohu č. 2 Výzvy k podání nabídek.
Vorherige Bekanntmachung: 585969-2019
Interne Kennung: 39/DNS/2026/KK
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění.