See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia w ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w celu poprawy dostępności do opieki długoterminowej na terenie powiatu starg...” w podziale na 4 pakiety.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia w ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w celu poprawy dostępności do opieki długoterminowej na terenie powiatu stargardzkiego” w podziale na 4 pakiety: a) Pakiet nr 1 – Wyposażenie medyczne, b) Pakiet nr 2 – Wyposażenie socjalno-bytowe, c) Pakiet nr 3 – Wyposażenie administracyjno-biurowe, d) Pakiet nr 4 – Wyposażenie teleinformatyczne. 2. Realizacja przedmiotu zamówienia dokonywana będzie zgodnie z wymaganiami określonymi w Załącznikach do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załączniki nr 2, 3.1., 3.2., 3.3. oraz 3.4. do SWZ.
Interne Kennung: 3/UE/PN/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 39100000 Möbel, 39700000 Haushaltsgeräte, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 39512000 Bettwäsche, 39515400 Sichtschutz, 30213000 Personalcomputer, 32550000 Fernsprechausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Wyposażenie medyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3.1. do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Wyposażenie socjalno-bytowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3.2. do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 39512000 Bettwäsche, 39515400 Sichtschutz
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 -Wyposażenie administracyjno-biurowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3.3. do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Wyposażenie teleinformatyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3.4. do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 4
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32550000 Fernsprechausrüstung