2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ombouw Havenschap 2
Beschreibung: De te verrichten werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - Het engineeren van het programma van eisen tot een (technisch) ombouwplan voor de Havenschap 2. - Verwijderen dieselmotor en generatoren. - Verwijderen interieur. - Schilderen casco. - Leveren en installeren elektrische aandrijving. - Leveren en installeren van nieuwe elektrische installatie. - Opnieuw betimmeren. - Leveren en installeren multibeam uithouder. - Leveren en installeren hydraulische kraan. De te verrichten werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - Het engineeren van het programma van eisen tot een (technisch) ombouwplan voor de Havenschap 2. - Verwijderen dieselmotor en generatoren. - Verwijderen interieur. - Schilderen casco. - Leveren en installeren elektrische aandrijving. - Leveren en installeren van nieuwe elektrische installatie. - Opnieuw betimmeren. - Leveren en installeren multibeam uithouder. - Leveren en installeren hydraulische kraan.
Interne Kennung: P000035
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: -
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50242000 Umbau von Schiffen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1