See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomsten betreffende de uitvoering van werken voor de aanleg van drinkwaterleidingen en/of de uitvoering van werken die verband houden met deze aanlegwerken in het Brusselse Hoofdstedelijk Gewest
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op het sluiten van twee raamovereenkomsten, te gunnen in twee afzonderlijke percelen, met als doel de uitvoering van werken voor de aanleg van drinkwaterleidingen en/of werken die verband houden met deze aanlegwerken (vervanging van aansluitingen, uitgraving en aanaarding van sleuven en herstelling van voetpaden en bestrating), en dit in de 19 gemeenten van het Brusselse Hoofdstedelijk Gewest en voor een mogelijke duur van 5 jaar.
Interne Kennung: 2509 - VFE
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2509 - VFE - 1
Beschreibung: de opdrachtnemer van perceel 1 krijgt permanent minstens 3 werven toegewezen die gelijktijdig moeten worden uitgevoerd (behalve bouwverlof en eindejaarsverlof) door 3 multidisciplinaire ploegen (grondwerkers, fonteiniers, stratenmakers, enz.) en kan maximaal 10 werven toegewezen krijgen die moeten worden uitgevoerd in functie van de beschikbare investeringsbudgetten
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2509 - VFE - 2
Beschreibung: de opdrachtnemer van perceel 2 krijgt permanent minstens 2 werven toegewezen die gelijktijdig moeten worden uitgevoerd (behalve bouwverlof en eindejaarsverlof) door 3 multidisciplinaire ploegen (grondwerkers, fonteiniers, stratenmakers, enz.) en kan maximaal 6 werven toegewezen krijgen die moeten worden uitgevoerd in functie van de beschikbare investeringsbudgetten
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten