2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kontroli okresowych rocznych stanu technicznego budowli hydrotechnicznych na terenie Nadzoru Wodnego w Chełmie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kontroli okresowych, co najmniej raz w roku, o których mowa w art. 62 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2026 r. poz. 524) obiektów wymienionych w Załączniku nr 10.1 Wykaz budowli do kontroli okresowych rocznych, zlokalizowanych na obszarze Nadzoru Wodnego w Chełmie.
Interne Kennung: L.ROZ.270.2.38.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: L.ROZ.270.2.38.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71630000 Υπηρεσίες τεχνικού ελέγχου και δοκιμών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: L.ROZ.270.2.38.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71630000 Servicios de inspección y ensayo técnicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Część 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: L.ROZ.270.2.38.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71630000 Tehnilise ülevaatuse ja teimimise teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Część 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: L.ROZ.270.2.38.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71630000 Tekniset tarkastus- ja testauspalvelut
Sisäinen tunniste: Część 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: L.ROZ.270.2.38.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71630000 Services de contrôle et d'essais techniques
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: Część 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: L.ROZ.270.2.38.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71630000 Műszaki vizsgálati és elemzési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Część 1
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71630000 Servizi di ispezione e collaudo tecnici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Część 1
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: L.ROZ.270.2.38.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71630000 Tehniskās pārbaudes un testēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Część 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: L.ROZ.270.2.38.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71630000 Servizzi ta' l-ispezzjoni u t-testijiet tekniċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Część 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: L.ROZ.270.2.38.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71630000 Technische controle- en testdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część 1
403027-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi kontroli i nadzoru technicznego – Wykonanie kontroli okresowych rocznych stanu technicznego budowli hydrotechnicznych na terenie Nadzoru Wodnego w Chełmie
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikatorL.ROZ.270.2.38.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71630000 Usługi kontroli i nadzoru technicznego
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: L.ROZ.270.2.38.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71630000 Technická inšpekcia a skúšanie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Część 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: L.ROZ.270.2.38.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71630000 Storitve tehničnih pregledov in testiranj
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Część 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: L.ROZ.270.2.38.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Część 1