403057-2025 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – EU aanbesteding Inhuur Personeel - Stichting Ultiem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU aanbesteding Inhuur Personeel - Stichting Ultiem
Beschreibung: Binnen de opdracht vallen: • Inhuur onderwijzend personeel (OP) • Inhuur onderwijs ondersteunend personeel (OOP) • Inhuur (Interim) directeuren • Inhuur intern begeleiders (IB) Buiten de opdracht vallen: • Specialistische functies, zoals fysiotherapeut, orthopedagoog, logopedie en vakleerkrachten De Raamovereenkomst wordt gesloten voor een periode van twee jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog vier keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus zes jaar duren.
Interne Kennung: 2024-INHP-303787
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Inhuur OP en OOP
Beschreibung: Inhuur onderwijzend personeel (OP) en inhuur onderwijs ondersteunend personeel (OOP)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst wordt gesloten voor een periode van twee jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog vier keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus zes jaar duren.
Los: LOT-0002
Titel: Inhuur (Interim) Directie
Beschreibung: Inhuur (Interim) directeuren
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Intern Begeleider
Beschreibung: Inhuur intern begeleiders
Interne Kennung: 3