403081-2026 - Ergebnis
Polen – Möbel – DOSTAWA MEBLI - WYPOSAŻENIE WNĘTRZ INTERNATU SZKOŁY BALETOWEJ W BYTOMIU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA MEBLI - WYPOSAŻENIE WNĘTRZ INTERNATU SZKOŁY BALETOWEJ W BYTOMIU
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa (zakup + transport + wniesienie + montaż) elementów wyposażenia wnętrz, w tym mebli i zabudów meblowych oraz elementów uzupełniających i elementów wykończeniowych, do internatu Szkoły Baletowej w Bytomiu, w ilości i o parametrach, zawartych w dokumentach stanowiących Opis przedmiotu zamówienia – załącznik 4 do Specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung663059-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001