See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa leków i materiałów medycznych dla SPZOZ w Mławie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i materiałów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mławie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się złączniku nr 2 do SWZ – Formularze asortymentowo-cenowe. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony 60 części/ pakietów. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy. Zamawiający zastrzega konieczność składania ofert przez Wykonawcę na całość asortymentu w danej części/pakietu. 4. Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia zostało zakwalifikowane do dostaw. 5. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu 6. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. 7. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: Umowa na sukcesywne dostawy zawarta na okres 24 miesięcy (obowiązywanie umowy nie wcześniej niż od 14.02.2026r.). 8. Termin płatności: 60 dni od daty dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury VAT. 9. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, tj. Oświadczenie dot. produktów leczniczych. Jeżeli Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Zamawiający nie zastosuje postanowienia, o którym mowa w ust. 2 jeżeli pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta będzie podlegała odrzuceniu albo zajdą przesłanki unieważnienia postępowania. 10. Na wezwanie Zamawiającego, Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, składa w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualne na dzień złożenia podmiotowe środki dowodowe: na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia: a) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór stanowi załącznik nr 4 do SWZ; b) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 PZP; art. 108 ust. 1 pkt 4 PZP, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego – sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; c) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa: w art. 108 ust. 1 pkt 3 PZP, art. 108 ust. 1 pkt 4 PZP, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, art. 108 ust. 1 pkt 5 PZP, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, art. 108 ust. 1 pkt 6 PZP na potwierdzenie spełnienia warunków udziału w postępowaniu: a) Zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego na prowadzenie, sprzedaż i wytwarzanie produktów leczniczych 11. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie, że nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Przedmiotowe oświadczenie Wykonawca składa w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (ESPD), stanowiącego Załącznik nr 3 do Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (EU) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającego standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia. Informacje zawarte w ESPD stanowić będą wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Ponadto Wykonawca wraz z ofertą składa oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia, o których mowa w SWZ. 12. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie określa warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie. b) uprawnień do prowadzenia określ onej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był uprawniony do dostarczenia produktów leczniczych zamawiającemu, zgodnie z ustawą Prawo farmaceutyczne. c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie określa warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie. d) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający nie określa warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie.
Vorherige Bekanntmachung: 755098-2025
Interne Kennung: SPZOZ ZP 257/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 10 - Clindamycin
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 12 - Enoksaparyna
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 22 - Leki parenteralne
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 24 - Leki parenteralne i wybrane tabletki
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 57 - Vancomycin
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 35 - Opatrunki
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 36 - Opatrunki jałowe
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 41 - Plastry
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 49 - Siatki do naprawy przepuklin
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 15 - Imipenem
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 16 - Inhibitor pompy protonowej- i.v.
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 17 - Inhibitor pompy protonowej-per os
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 39 - Prednisoloni
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 55 - Tabletki i kapsułki