2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie i migracja z obecnie wykorzystywanej sieci, oraz utrzymanie w pracy operacyjnej sieci WAN dla IMGW-PIB
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) uruchomienie i świadczenie usługi transmisji danych na bazie: a) posiadanych przez Wykonawcę (własnych lub pozyskanych) łączach dostępowych; b) dostarczonych, zainstalowanych w szafach teletechnicznych wskazanych przez Zamawiającego i skonfigurowanych urządzeniach Customer Edge (CE); c) sieci szkieletowych Wykonawcy; 2) świadczenie usługi zarządzania i administrowania urządzeniami Customer Edge (CE) oraz łączami dostępowymi; 3) rozwiązywanie problemów technicznych i usuwanie awarii z zachowaniem parametrów SLA; 4) przeprowadzenie szkolenia z obsługi sieci; 5) dostarczenie voucherów na szkolenia; 6) zapewnienie spełniania wymagań bezpieczeństwa usług; 7) w ramach prawa opcji – uruchomienie maksymalnie 5 nowych lokalizacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: WZP.270.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wdrożenie i migracja z obecnie wykorzystywanej sieci, oraz utrzymanie w pracy operacyjnej sieci WAN dla IMGW-PIB.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) uruchomienie i świadczenie usługi transmisji danych na bazie: a) posiadanych przez Wykonawcę (własnych lub pozyskanych) łączach dostępowych; b) dostarczonych, zainstalowanych w szafach teletechnicznych wskazanych przez Zamawiającego i skonfigurowanych urządzeniach Customer Edge (CE); c) sieci szkieletowych Wykonawcy; 2) świadczenie usługi zarządzania i administrowania urządzeniami Customer Edge (CE) oraz łączami dostępowymi; 3) rozwiązywanie problemów technicznych i usuwanie awarii z zachowaniem parametrów SLA; 4) przeprowadzenie szkolenia z obsługi sieci; 5) dostarczenie voucherów na szkolenia; 6) zapewnienie spełniania wymagań bezpieczeństwa usług; 7) w ramach prawa opcji – uruchomienie maksymalnie 5 nowych lokalizacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega, że przedmiot zamówienia podlega prawu opcji, o którym mowa w Rozdz. II (Podstawowe parametry usługi oraz Architektura WAN), ozn. PU29, Opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamówienie w ramach prawa opcji dotyczy uruchomienia maksymalnie 5 nowych lokalizacji i będzie się odbywać na takich samych zasadach, jak dla zamówienia podstawowego.