2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opstellen Soortenmanagementplan, aanvragen gebiedsgerichte ontheffing Wet natuurbescherming en monitoring
Beschreibung: Gemeenten Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo nodigen u als Potentiële Inschrijver uit om in te schrijven voor een Aanbesteding van het opstellen van een Soortenmanagementplan, aanvragen gebiedsgerichte ontheffing Wet natuurbescherming en monitoring. -
Interne Kennung: Z25 243522
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Mogelijke verlening.