2. Verfahren
Verfahren
Titel: Statische bewaking in het hoofdbestuur en in diverse bureaus van de Rijksdienst voor Arbeidsvoorziening
Beschreibung: Statische bewaking in het hoofdbestuur en in diverse bureaus van de Rijksdienst voor Arbeidsvoorziening
Interne Kennung: 2025/22000/787
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hoofdbestuur & kantoor Brussel
Beschreibung: Hoofdbestuur & kantoor Brussel
Interne Kennung: 01
Los: LOT-0002
Titel: RVA kantoren Vlaanderen
Beschreibung: RVA kantoren Vlaanderen
Interne Kennung: 02
Los: LOT-0003
Titel: RVA kantoren Wallonië
Beschreibung: RVA kantoren Wallonië
Interne Kennung: 03