403229-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauaufsicht – Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek oraz zastawek z przepustem w Leśnictwach: Bukowo, Dąbrówka, Bierdzany, Kadłub Turawski, Rzędów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek oraz zastawek z przepustem w Leśnictwach: Bukowo, Dąbrówka, Bierdzany, Kadłub Turawski, Rzędów
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek oraz zastawek z przepustem w Leśnictwach: Bukowo, Dąbrówka, Bierdzany, Kadłub Turawski, Rzędów a. Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek Bierdzany, Kadłub Turawski b. Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek oraz zastawek z przepustem w Leśnictwach: Bukowo, Dąbrówka c. Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek w Leśnictwie Rzędów Przedmiot zamówienia obejmuje trzy ETAPY realizacji: ETAP 1 - wsparcie Zamawiającego w procesie wyboru wykonawcy dokumentacji projektowej i robót budowlanych, ETAP 2 - pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej na podstawie przygotowanego PFU, ETAP 3 - pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad realizacją robót budowalnych realizowanych w oparciu o dokumentację projektową.
Vorherige Bekanntmachung158127-2026
Interne KennungZG.270.3.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek oraz zastawek z przepustem w Leśnictwach: Bukowo, Dąbrówka, Bierdzany, Kadłub Turawski, Rzędów a. Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek Bierdzany, Kadłub Turawski b. Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek oraz zastawek z przepustem w Leśnictwach: Bukowo, Dąbrówka c. Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek w Leśnictwie Rzędów. Przedmiot zamówienia obejmuje trzy ETAPY realizacji: ETAP 1 - wsparcie Zamawiającego w procesie wyboru wykonawcy dokumentacji projektowej i robót budowlanych, ETAP 2 - pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej na podstawie przygotowanego PFU, ETAP 3 - pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad realizacją robót budowalnych realizowanych w oparciu o dokumentację projektową.