2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Instalace FVE“
Beschreibung: Předmětem projektu je instalace fotovoltaické elektrárny o výkonu 89,28 kWp na střechu stávajícího objektu Domov PETRA Mačkov a její připojení do stávající elektroinstalace – Jedná se o změnu dokončené stavby. SoP nepovoluje případné přebytky dodávat do distribuční sítě společnosti EG.D distribuce. Připojení objektu k distribuční soustavě zůstane beze změn. Součástí projektu je také zřízení systému dispečerského řízení. Při výpadku sítě výrobna není schopna ostrovního provozu. Stavba je navržena tak, aby neohrožovala zdraví, život uživatelů okolních staveb a neohrožovala životní prostředí. Stavba FVE nemění způsob užívání stávající budovy. Výpočet mechanické odolnosti a stability stavby je podrobně popsán v samostatném dokumentu příloha D.3 – Základní stavebně konstrukční řešení – Statický posudek střechy (umístění FVE) Přesný popis a provedení všech prací je uveden v projektové dokumentaci. Pokud je někde uveden přesný rozměr panelů, je tak činěno pouze informativně z důvodu stanovení normativních odstupových vzdáleností. Dodavatel může použít i jiné rozměry panelů, pokud v dokumentaci skutečného provedení prokáže, že byly dodrženy normativní odstupové vzdálenosti. Zakázka je realizována v rámci projektů Operačního programu Životní prostředí 2021 – 2027: „Instalace FVE “ registrační číslo CZ.05.01.02/01/22_011/0001474.
Interne Kennung: OVZS 133815/2025/pehr
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001