2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekt przebudowy ul. Boża Góra Lewa w Jastrzębiu-Zdroju
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pełnej dokumentacji projektowej przebudowy ulicy Boża Góra Lewa w Jastrzębiu-Zdroju. 2. W zakres zamówienia wchodzi: 1) Zaprojektowanie: a) rozbudowy drogi gminnej w klasie „D”, ul. Boża Góra Lewa o łącznej długości ok. 370m (od skrzyżowania z ul. Wodzisławską do granicy administracyjnej miasta) jednojezdniowej, dwupasowej - o szerokości pasa 2,5m, o nawierzchni bitumicznej, z poboczami gruntowymi/wzmacnianymi b) przebudowy drogi wojewódzkiej DW937 ul. Wodzisławskiej na odcinku ok.170m (łącznie) - w obu kierunkach od skrzyżowania z ul. Boża Góra Lewa, c) budowy chodników po obu stronach jezdni ul. Wodzisławskiej na przebudowywanym odcinku jak w ppkt b, d) przebudowy istniejących zjazdów i dojść, e) budowy jednej zatoki autobusowej oraz dwóch platform pod wiaty przystankowe w pasie drogowym ul. Wodzisławskiej, f) przebudowy skarp, g) budowy oraz przebudowy sieci oświetleniowej, h) budowy i przebudowy urządzeń odwodnienia drogi oraz sieci kanalizacji deszczowej, i) przebudowy i zabezpieczenia kolidujących urządzeń podziemnych, naziemnych i nadziemnych sieci uzbrojenia terenu, j) podziałów nieruchomości ze względu na konieczność ingerencji w działki sąsiadujące z pasem drogowym, k) stałej organizacji ruchu na całym obszarze oddziaływania inwestycji, 2) Uwzględnienie: – dostosowania rozwiązań projektowych do projektowanego wg odrębnego opracowania skrzyżowania ul. Wodzisławskiej z Nowoprojektowaną Droga Gminną (w zakresie zadania inwestycyjnego budowa i przebudowa dróg na terenie po KWK Jas-Mos”, – projektowanych zjazdów, dojść - do chwili zatwierdzenia koncepcji projektowej; 3) Wykonanie (sporządzenie, opracowanie) wszelkiej dokumentacji, a także uzyskanie wszelkich decyzji, postanowień, projektów, opinii, zgód i uzgodnień - niezbędnych do prawidłowego wykonania Zamówienia oraz prawidłowego wykonania budowy przedmiotowej inwestycji, w szczególności: – wypisu i wyrysu z MPZP, – wypisów z ewidencji gruntów, – mapy do celów projektowych wykonanej na aktualnej mapie zasadniczej, – warunków technicznych przebudowy bądź zabezpieczenia kolidujących sieci uzbrojenia terenu, – opinii OUG o warunkach projektowania na terenie objętym oddziaływaniem eksploatacji górniczej, – dokumentacji geologiczno-inżynierskiej, – operatu wodnoprawnego, – decyzji – pozwolenia wodnoprawnego, – Karty Informacyjnej Przedsięwzięcia/raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko, niezbędnych do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia - o ile wyniknie taka konieczność, – decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia - o ile wyniknie taka konieczność, – inwentaryzacji dendrologicznej istniejącego zadrzewienia i zakrzewienia, opracowanej w oparciu o obowiązujące uregulowania prawne, – projektu wycinki drzew i krzewów kolidujących z inwestycją oraz planu nasadzeń zastępczych, – zgód na odstępstwa od przepisów techniczno-budowlanych; 4) Uzgodnienie przez Wykonawcę dokumentacji projektowej, zgodnie z kompetencjami podmiotów uzgadniających; 5) Wykonanie kompletnego projektu budowlanego, oraz projektów technicznych dla wszystkich wymaganych branż; 6) Wykonanie projektów podziałów nieruchomości; 7) Sporządzenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, wniosku o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) i uzyskanie tej decyzji; 8) Wykonanie inwentaryzacji istniejących obiektów i istniejącego zagospodarowania terenu wraz ze szczegółowymi pomiarami wysokośc0iowymi terenu w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania dokumentacji projektowej; 9) Sprawowanie nadzoru autorskiego nad realizacją całości projektu, w tym nadzorów branżowych i związanej z tym dokumentacji, niezbędnej do prawidłowej realizacji zamierzenia budowlanego wykonywanego na podstawie sporządzanej dokumentacji projektowej
Interne Kennung: BZP.271.1.69.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79930000 Dienstleistungen bezüglich Produktdesign
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
403287-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierBZP.271.1.69.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79930000 Specialty design services
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
LotLOT-0001
Additional classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 71248000 Supervision of project and documentation
403287-2026 - Licitación
Polonia – Servicios especializados de diseño – Projekt przebudowy ul. Boża Góra Lewa w Jastrzębiu-Zdroju
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoBZP.271.1.69.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79930000 Servicios especializados de diseño
Clasificación adicional (cpv): 71248000 Supervisión del proyecto y documentación, 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
5. Lote
LoteLOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección, 71248000 Supervisión del proyecto y documentación
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: BZP.271.1.69.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79930000 Tellimustoodete kujundamine
Täiendav liigitus (cpv): 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve, 71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused, 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: BZP.271.1.69.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79930000 Servizi di design specializzato
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71248000 Supervisione di progetti e documentazione, 71000000 Servizi architettonici, di costruzione, ingegneria e ispezione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71000000 Servizi architettonici, di costruzione, ingegneria e ispezione, 71248000 Supervisione di progetti e documentazione
403287-2026 - Konkurss
Polija – Speciāli projektēšanas pakalpojumi – Projekt przebudowy ul. Boża Góra Lewa w Jastrzębiu-Zdroju
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsBZP.271.1.69.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79930000 Speciāli projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība, 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi, 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
403287-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi tad-disinji speċjalizzati – Projekt przebudowy ul. Boża Góra Lewa w Jastrzębiu-Zdroju
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internBZP.271.1.69.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79930000 Servizzi tad-disinji speċjalizzati
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71248000 Superviżjoni tal-proġett u dokumentazzjoni, 71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
5. Lott
LottLOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni, 71248000 Superviżjoni tal-proġett u dokumentazzjoni
403287-2026 - Concurso
Polónia – Serviços de concepção de modelos especializados – Projekt przebudowy ul. Boża Góra Lewa w Jastrzębiu-Zdroju
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 79930000 Serviços de concepção de modelos especializados
Classificação adicional (cpv): 71248000 Supervisão de projecto e documentação, 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção
Classificação adicional (cpv): 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção, 71248000 Supervisão de projecto e documentação
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: BZP.271.1.69.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79930000 Storitve oblikovanja specialnih izdelkov
Dodatna klasifikacija (cpv): 71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije, 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve, 71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: BZP.271.1.69.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79930000 Specialdesign
Ytterligare klassificering (cpv): 71248000 Projektövervakning och dokumentation, 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71248000 Projektövervakning och dokumentation