2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem elementów wystaw i aranżacji artystycznej w ramach zadania pn.: „Perła Warszawy – podniesienie standardów ekspozycyjnych i dostępności Muzeum Fryderyka Chopina”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są kompleksowe prace aranżacyjne polegające na: wykonaniu projektów warsztatowych i technologicznych przewidzianych w ramach zamówienia, dostawie wraz z montażem elementów wystaw i aranżacji artystycznej, a także wykonanie innych prac zgodnie z OPZ. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące Etapy realizacji: a) Etap I Wykonanie pełnej dokumentacji warsztatowej i technologicznej wraz z niezbędną dokumentacją opisową i materiałową, na podstawie udostępnionej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej. b) Etap II Wykonanie próbek i mock-upów oraz dostawa wraz z montażem, uruchomieniem wszystkich elementów przewidzianych w ramach przedmiotu niniejszego zamówienia, a także przeprowadzenie szkoleń i instrukcji użytkowania oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki wykonania zamówienia oraz zasady współpracy przedstawione są odpowiednio w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załączniku nr 2 do SWZ – wzór umowy. 3. Pełna dokumentacja projektowa uznana przez Zamawiającego jako poufna, będzie udostępniona po podpisaniu Oświadczenia o zachowaniu poufności (według Załącznika nr 1b do SWZ). Zamawiający prześle drogą elektroniczną login i hasło do dysku zdalnego, na adres mailowy podany w Oświadczeniu. Wizja lokalna terenu objętego przedmiotem zamówienia będzie możliwa w dni powszednie od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 – 15:00 po przesłaniu zgłoszenia o zamiarze uczestnictwa w wizji lokalnej do Zastępcy Kierownika Działu ds. Administracji i Zarządzania Nieruchomościami – Mirosława Abramczyka, na adres e-mail: mabramczyk@nifc.pl. W zgłoszeniu, o którym mowa powyżej, należy podać nazwę wykonawcy oraz listę do 5. osób (imiona i nazwiska) reprezentujących wykonawcę na wizji lokalnej. Osoby niewymienione w zgłoszeniu, nie będą mogły wziąć udziału w wizji lokalnej. Terminy wizji lokalnych będą ustalane w oparciu o możliwości zorganizowania grup do 5 osób, co najmniej na kolejny dzień roboczy od daty wpływu zgłoszenia. Uczestnictwo w wizji lokalnej będzie wiązało się z obowiązkiem podpisu przez każdego z jej uczestników Oświadczenia o zachowaniu poufności (według Załącznika nr 1b do SWZ). Podczas wizji lokalnej będzie możliwe zapoznanie się z Obiektem, w tym z Budynkiem Muzeum Fryderyka Chopina. Zamawiający przewiduje, że czas trwania wizji lokalnej może wynikać z dostępności Obiektu w chwili przeprowadzania wizji lokalnej, jednak nie powinien być dłuższy niż 2 godziny. Uwaga. Warunkiem otrzymania loginu i hasła do dysku zdalnego, na którym będzie umieszczona dokumentacja poufna, będzie złożenie przez Wykonawcę Oświadczenia o zachowaniu poufności, sporządzonego według Załącznika nr 1b do SWZ. Oświadczenie to należy złożyć przed uzgodnionym terminem wizji lokalnej w formie elektronicznej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej wskazanych w paragrafie 10 ust. 1 SWZ. Warunkiem uczestnictwa w wizji lokalnej, jest złożenie zgłoszenia Zastępcy Kierownika Działu ds. Administracji i Zarządzania Nieruchomościami, na adres e-mail: mabramczyk@nifc.pl, zawierającego nazwę Wykonawcy oraz listę do 5. osób uczestniczących w wizji lokalnej. Przed rozpoczęciem wizji lokalnej, osoby w niej uczestniczące, zobowiązane będą do podpisania Oświadczenia o zachowaniu poufności, sporządzonego według Załącznika nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: ZP.25.22.2026.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 45212310 Bauarbeiten für Ausstellungsgebäude, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wraz z montażem elementów wystaw i aranżacji artystycznej w ramach zadania pn.: „Perła Warszawy – podniesienie standardów ekspozycyjnych i dostępności Muzeum Fryderyka Chopina”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są kompleksowe prace aranżacyjne polegające na: wykonaniu projektów warsztatowych i technologicznych przewidzianych w ramach zamówienia, dostawie wraz z montażem elementów wystaw i aranżacji artystycznej, a także wykonanie innych prac zgodnie z OPZ. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące Etapy realizacji: a) Etap I Wykonanie pełnej dokumentacji warsztatowej i technologicznej wraz z niezbędną dokumentacją opisową i materiałową, na podstawie udostępnionej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej. b) Etap II Wykonanie próbek i mock-upów oraz dostawa wraz z montażem, uruchomieniem wszystkich elementów przewidzianych w ramach przedmiotu niniejszego zamówienia, a także przeprowadzenie szkoleń i instrukcji użytkowania oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki wykonania zamówienia oraz zasady współpracy przedstawione są odpowiednio w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załączniku nr 2 do SWZ – wzór umowy. 3. Pełna dokumentacja projektowa uznana przez Zamawiającego jako poufna, będzie udostępniona po podpisaniu Oświadczenia o zachowaniu poufności (według Załącznika nr 1b do SWZ). Zamawiający prześle drogą elektroniczną login i hasło do dysku zdalnego, na adres mailowy podany w Oświadczeniu. Wizja lokalna terenu objętego przedmiotem zamówienia będzie możliwa w dni powszednie od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 – 15:00 po przesłaniu zgłoszenia o zamiarze uczestnictwa w wizji lokalnej do Zastępcy Kierownika Działu ds. Administracji i Zarządzania Nieruchomościami – Mirosława Abramczyka, na adres e-mail: mabramczyk@nifc.pl. W zgłoszeniu, o którym mowa powyżej, należy podać nazwę wykonawcy oraz listę do 5. osób (imiona i nazwiska) reprezentujących wykonawcę na wizji lokalnej. Osoby niewymienione w zgłoszeniu, nie będą mogły wziąć udziału w wizji lokalnej. Terminy wizji lokalnych będą ustalane w oparciu o możliwości zorganizowania grup do 5 osób, co najmniej na kolejny dzień roboczy od daty wpływu zgłoszenia. Uczestnictwo w wizji lokalnej będzie wiązało się z obowiązkiem podpisu przez każdego z jej uczestników Oświadczenia o zachowaniu poufności (według Załącznika nr 1b do SWZ). Podczas wizji lokalnej będzie możliwe zapoznanie się z Obiektem, w tym z Budynkiem Muzeum Fryderyka Chopina. Zamawiający przewiduje, że czas trwania wizji lokalnej może wynikać z dostępności Obiektu w chwili przeprowadzania wizji lokalnej, jednak nie powinien być dłuższy niż 2 godziny. Uwaga. Warunkiem otrzymania loginu i hasła do dysku zdalnego, na którym będzie umieszczona dokumentacja poufna, będzie złożenie przez Wykonawcę Oświadczenia o zachowaniu poufności, sporządzonego według Załącznika nr 1b do SWZ. Oświadczenie to należy złożyć przed uzgodnionym terminem wizji lokalnej w formie elektronicznej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej wskazanych w paragrafie 10 ust. 1 SWZ. Warunkiem uczestnictwa w wizji lokalnej, jest złożenie zgłoszenia Zastępcy Kierownika Działu ds. Administracji i Zarządzania Nieruchomościami, na adres e-mail: mabramczyk@nifc.pl, zawierającego nazwę Wykonawcy oraz listę do 5. osób uczestniczących w wizji lokalnej. Przed rozpoczęciem wizji lokalnej, osoby w niej uczestniczące, zobowiązane będą do podpisania Oświadczenia o zachowaniu poufności, sporządzonego według Załącznika nr 1b do SWZ. 4. W czasie wizji lokalnej Zamawiający nie będzie udzielał żadnych wyjaśnień dotyczących przedmiotu zamówienia, odsyłając Wykonawców do składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ zgodnie z procedurą wskazaną w paragrafie 11 ust. 2 SWZ. 5. Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 39154000-6 - Sprzęt wystawowy, 39100000-3 - Meble, 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie, 51110000-6 - Usługi instalowania sprzętu elektrycznego 45212310-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy wystaw. 6. Zamawiający nie podzielił zamówienia na części. Zamówienie stanowi jednolitą całość objętą projektem i nie ma możliwości podzielenia go na części. Groziłoby to nadmiernymi trudnościami technicznymi i kosztami wykonania zamówienia a także potrzebą skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia. Ponadto, przedmiotem zamówienia jest aranżacja wnętrz Muzeum, co nakłada wysokie wymagania utrzymania jednorodności artystycznej i architektonicznej aranżacji wnętrza. Zamawiający w ramach zadania pn.: „Perła Warszawy – podniesienie standardów ekspozycyjnych i dostępności Muzeum Fryderyka Chopina” wyodrębnił inne zamówienia, które będą przedmiotem odrębnych postępowań, w tym zamówienie na aranżację przestrzeni zewnętrznych, aranżację edukacyjną, wykonanie aplikacji oraz roboty budowlane. Zamówienie stanowi spójną jednolitą całość. W przypadku dopuszczenia składania ofert częściowych mogłaby wystąpić sytuacja, w której zamówienie będzie udzielone kilku różnym wykonawcom. Potrzeba skoordynowania ich działań w zakresie realizacji poszczególnych części zamówienia, mogłaby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia. W przypadku dopuszczenia do realizacji zamówienia różnych wykonawców mogłyby wystąpić trudności z egzekwowaniem odpowiedzialności za prawidłową realizację umowy co tym samym uniemożliwiłoby właściwą realizację zamówienia. Byłoby to niekorzystne ze względu na konieczność zachowania wysokiego poziomu estetyki wystawy i bezpieczeństwa zbiorów.
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen