403466-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa wyrobów medycznych do procedur urologicznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów medycznych do procedur urologicznych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wyrobów medycznych do procedur urologicznych 2.Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części/ zadania 3.Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku Nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo cenowy. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik Nr 5 do SWZ. 4.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części/ pakiety ustalone w Załączniku Nr 1 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolne pakiety lub na cały przedmiot zamówienia.
Interne Kennung525/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungSprzęt jednorazowy do procedury RIRS
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungSprzęt jednorazowy do procedury PCNL
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungSprzęt jednorazowy typu DJ do procedury URS
Interne Kennung3