See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego oraz drukarek z akcesoriami w ramach projektów „Zrównoważony Kampus SGGW ” oraz „GreenTechEducation"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów wraz z urządzeniami peryferyjnymi, drukarek oraz skanerów wraz z materiałami eksploatacyjnymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Miejscem wykonywania usługi jest teren Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, ul. Nowoursynowska 166, 02-787 Warszawa. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pt. „Zrównoważony Kampus SGGW – kształcenie na rzecz branż kluczowych” nr umowy: FERS.01.05-IP.08-0067/23-00, projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 Priorytet 1 Umiejętności, Działanie 01.05 Umiejętności w szkolnictwie wyższym oraz projektu pt. „GreenTechEducation – SGGW dla gospodarki przyszłości” nr umowy: FERS.01.05-IP.08-0330/23-00”, projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 Priorytet 1 Umiejętności, Działanie 01.05 Umiejętności w szkolnictwie wyższym
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa komputerów z urządzeniami peryferyjnymi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów wraz z urządzeniami peryferyjnymi - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.1 do SWZ. Dostarczone urządzenia w ramach realizacji umowy: 1) muszą być urządzeniami fabrycznie nowymi, pochodzącymi z bieżącej produkcji (wyprodukowanymi nie wcześniej niż w 2025 roku) i nie używanymi wcześniej w innych projektach, 2) nie mogą być poddane procesowi odnowienia (z ang. Refurbished), 3) muszą być urządzeniami zakupionymi w oficjalnym kanale sprzedaży producenta na rynek UE, 4) muszą posiadać wyłącznie oryginalne komponenty i elementy wyposażenia opcjonalnego, nie dopuszcza się stosowania zamienników, ani komponentów / akcesoriów innych niż oficjalnie rekomendowane i oferowane przez producenta dla danego modelu urządzenia. 5) muszą pochodzić z legalnego, autoryzowanego kanału sprzedaży producenta i nie mogą posiadać wad prawnych, zaś korzystanie z nich przez Zamawiającego nie może stanowić naruszenia majątkowych praw autorskich osób trzecich. 6) Zaoferowana konfiguracja poszczególnych sprzętów musi łącznie spełniać wszystkie wymagania specyfikacji technicznej oferowanego sprzętu podczas jego pracy (tj. w czasie korzystania z urządzenia)
Interne Kennung: SZP.250.12.2026 Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa drukarek wraz z materiałami eksploatacyjnymi.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek 3D wraz z filamentami - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.2 do SWZ. Dostarczone urządzenia w ramach realizacji umowy: 1) muszą być urządzeniami fabrycznie nowymi, pochodzącymi z bieżącej produkcji (wyprodukowanymi nie wcześniej niż w 2025 roku) i nie używanymi wcześniej w innych projektach, 2) nie mogą być poddane procesowi odnowienia (z ang. Refurbished), 3) muszą być urządzeniami zakupionymi w oficjalnym kanale sprzedaży producenta na rynek UE, 4) muszą posiadać wyłącznie oryginalne komponenty i elementy wyposażenia opcjonalnego, nie dopuszcza się stosowania zamienników, ani komponentów / akcesoriów innych niż oficjalnie rekomendowane i oferowane przez producenta dla danego modelu urządzenia. 5) muszą pochodzić z legalnego, autoryzowanego kanału sprzedaży producenta i nie mogą posiadać wad prawnych, zaś korzystanie z nich przez Zamawiającego nie może stanowić naruszenia majątkowych praw autorskich osób trzecich. 6) Zaoferowana konfiguracja poszczególnych sprzętów musi łącznie spełniać wszystkie wymagania specyfikacji technicznej oferowanego sprzętu podczas jego pracy (tj. w czasie korzystania z urządzenia)
Interne Kennung: SZP.250.12.2026 Część 2
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa plotera z akcesoriami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa plotera oraz zestawu noży tnących pod kątem 45 stopni i 60 stopni - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.3 do SWZ. Dostarczone urządzenia w ramach realizacji umowy: 1) muszą być urządzeniami fabrycznie nowymi, pochodzącymi z bieżącej produkcji (wyprodukowanymi nie wcześniej niż w 2025 roku) i nie używanymi wcześniej w innych projektach, 2) nie mogą być poddane procesowi odnowienia (z ang. Refurbished), 3) muszą być urządzeniami zakupionymi w oficjalnym kanale sprzedaży producenta na rynek UE, 4) muszą posiadać wyłącznie oryginalne komponenty i elementy wyposażenia opcjonalnego, nie dopuszcza się stosowania zamienników, ani komponentów / akcesoriów innych niż oficjalnie rekomendowane i oferowane przez producenta dla danego modelu urządzenia. 5) muszą pochodzić z legalnego, autoryzowanego kanału sprzedaży producenta i nie mogą posiadać wad prawnych, zaś korzystanie z nich przez Zamawiającego nie może stanowić naruszenia majątkowych praw autorskich osób trzecich. 6) Zaoferowana konfiguracja poszczególnych sprzętów musi łącznie spełniać wszystkie wymagania specyfikacji technicznej oferowanego sprzętu podczas jego pracy (tj. w czasie korzystania z urządzenia)
Interne Kennung: SZP.250.12.2026 Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa tabletów terenowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 20 szt. pancernych, wodoodpornych tabletów terenowych z GPS wraz z osprzętem do inwentaryzacji botanicznej w terenie oraz lokalizacji względem map leśnych i środowiskowych - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.4 do SWZ. Dostarczone urządzenia w ramach realizacji umowy: 1) muszą być urządzeniami fabrycznie nowymi, pochodzącymi z bieżącej produkcji (wyprodukowanymi nie wcześniej niż w 2025 roku) i nie używanymi wcześniej w innych projektach, 2) nie mogą być poddane procesowi odnowienia (z ang. Refurbished), 3) muszą być urządzeniami zakupionymi w oficjalnym kanale sprzedaży producenta na rynek UE, 4) muszą posiadać wyłącznie oryginalne komponenty i elementy wyposażenia opcjonalnego, nie dopuszcza się stosowania zamienników, ani komponentów / akcesoriów innych niż oficjalnie rekomendowane i oferowane przez producenta dla danego modelu urządzenia. 5) muszą pochodzić z legalnego, autoryzowanego kanału sprzedaży producenta i nie mogą posiadać wad prawnych, zaś korzystanie z nich przez Zamawiającego nie może stanowić naruszenia majątkowych praw autorskich osób trzecich. 6) Zaoferowana konfiguracja poszczególnych sprzętów musi łącznie spełniać wszystkie wymagania specyfikacji technicznej oferowanego sprzętu podczas jego pracy (tj. w czasie korzystania z urządzenia)
Interne Kennung: SZP.250.12.2026 Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa tablic interaktywnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. tablic interaktywnych- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.5 do SWZ. Dostarczone urządzenia w ramach realizacji umowy: 1) muszą być urządzeniami fabrycznie nowymi, pochodzącymi z bieżącej produkcji (wyprodukowanymi nie wcześniej niż w 2025 roku) i nie używanymi wcześniej w innych projektach, 2) nie mogą być poddane procesowi odnowienia (z ang. Refurbished), 3) muszą być urządzeniami zakupionymi w oficjalnym kanale sprzedaży producenta na rynek UE, 4) muszą posiadać wyłącznie oryginalne komponenty i elementy wyposażenia opcjonalnego, nie dopuszcza się stosowania zamienników, ani komponentów / akcesoriów innych niż oficjalnie rekomendowane i oferowane przez producenta dla danego modelu urządzenia. 5) muszą pochodzić z legalnego, autoryzowanego kanału sprzedaży producenta i nie mogą posiadać wad prawnych, zaś korzystanie z nich przez Zamawiającego nie może stanowić naruszenia majątkowych praw autorskich osób trzecich. 6) Zaoferowana konfiguracja poszczególnych sprzętów musi łącznie spełniać wszystkie wymagania specyfikacji technicznej oferowanego sprzętu podczas jego pracy (tj. w czasie korzystania z urządzenia)
Interne Kennung: SZP.250.12.2026 Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa skanera 3D
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. skanera laserowego - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.6 do SWZ. Dostarczone urządzenia w ramach realizacji umowy: 1) muszą być urządzeniami fabrycznie nowymi, pochodzącymi z bieżącej produkcji (wyprodukowanymi nie wcześniej niż w 2025 roku) i nie używanymi wcześniej w innych projektach, 2) nie mogą być poddane procesowi odnowienia (z ang. Refurbished), 3) muszą być urządzeniami zakupionymi w oficjalnym kanale sprzedaży producenta na rynek UE, 4) muszą posiadać wyłącznie oryginalne komponenty i elementy wyposażenia opcjonalnego, nie dopuszcza się stosowania zamienników, ani komponentów / akcesoriów innych niż oficjalnie rekomendowane i oferowane przez producenta dla danego modelu urządzenia. 5) muszą pochodzić z legalnego, autoryzowanego kanału sprzedaży producenta i nie mogą posiadać wad prawnych, zaś korzystanie z nich przez Zamawiającego nie może stanowić naruszenia majątkowych praw autorskich osób trzecich. 6) Zaoferowana konfiguracja poszczególnych sprzętów musi łącznie spełniać wszystkie wymagania specyfikacji technicznej oferowanego sprzętu podczas jego pracy (tj. w czasie korzystania z urządzenia)
Interne Kennung: SZP.250.12.2026 Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa rzutnika
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rzutnika - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.7 do SWZ. Dostarczone urządzenia w ramach realizacji umowy: 1) muszą być urządzeniami fabrycznie nowymi, pochodzącymi z bieżącej produkcji (wyprodukowanymi nie wcześniej niż w 2025 roku) i nie używanymi wcześniej w innych projektach, 2) nie mogą być poddane procesowi odnowienia (z ang. Refurbished), 3) muszą być urządzeniami zakupionymi w oficjalnym kanale sprzedaży producenta na rynek UE, 4) muszą posiadać wyłącznie oryginalne komponenty i elementy wyposażenia opcjonalnego, nie dopuszcza się stosowania zamienników, ani komponentów / akcesoriów innych niż oficjalnie rekomendowane i oferowane przez producenta dla danego modelu urządzenia. 5) muszą pochodzić z legalnego, autoryzowanego kanału sprzedaży producenta i nie mogą posiadać wad prawnych, zaś korzystanie z nich przez Zamawiającego nie może stanowić naruszenia majątkowych praw autorskich osób trzecich. 6) Zaoferowana konfiguracja poszczególnych sprzętów musi łącznie spełniać wszystkie wymagania specyfikacji technicznej oferowanego sprzętu podczas jego pracy (tj. w czasie korzystania z urządzenia)
Interne Kennung: SZP.250.12.2026 Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa mikrokomputerów z osprzętem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikrokomputerów wraz z zestawem detektorów - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.8 do SWZ. Dostarczone urządzenia w ramach realizacji umowy: 1) muszą być urządzeniami fabrycznie nowymi, pochodzącymi z bieżącej produkcji (wyprodukowanymi nie wcześniej niż w 2025 roku) i nie używanymi wcześniej w innych projektach, 2) nie mogą być poddane procesowi odnowienia (z ang. Refurbished), 3) muszą być urządzeniami zakupionymi w oficjalnym kanale sprzedaży producenta na rynek UE, 4) muszą posiadać wyłącznie oryginalne komponenty i elementy wyposażenia opcjonalnego, nie dopuszcza się stosowania zamienników, ani komponentów / akcesoriów innych niż oficjalnie rekomendowane i oferowane przez producenta dla danego modelu urządzenia. 5) muszą pochodzić z legalnego, autoryzowanego kanału sprzedaży producenta i nie mogą posiadać wad prawnych, zaś korzystanie z nich przez Zamawiającego nie może stanowić naruszenia majątkowych praw autorskich osób trzecich. 6) Zaoferowana konfiguracja poszczególnych sprzętów musi łącznie spełniać wszystkie wymagania specyfikacji technicznej oferowanego sprzętu podczas jego pracy (tj. w czasie korzystania z urządzenia)
Interne Kennung: SZP.250.12.2026 Część 8
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa konwertera portów szeregowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa konwertera portów szeregowych na USB - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.9 do SWZ. Konwerter portów szeregowy minimum 16-kanałowy ( 1x16 RS 232+USB lub 2x8 RS 232+USB).
Interne Kennung: SZP.250.12.2026 Część 9