2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lietuvių kalbos lygio nustatymo testų recenzavimo paslaugos (Atviras konkursas)
Beschreibung: Pirkimo tikslas – įvertinti lietuvių kalbos mokėjimo lygio nustatymo testų atitiktį techninėje specifikacijoje nurodytiems reikalavimams ir pasiūlyti tobulinimo būdus.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Perkamos socialinės ar kitos specialiosios paslaugos iš nurodytų VPĮ 2 priede.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92312210 Dienstleistungen von Verfassern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026 m. lietuvių kalbos lygio nustatymo 3 vnt. A1–A2 lygių testų 10–13 m. vaikams, 3 vnt. A1–A2 lygių testų 14–17 m. vaikams, 3 vnt. A2–B1 lygių testų 10–13 m. vaikams, 3 vnt. A2–B1 lygių testų 14–17 m. vaikams, 3 vnt. B1–B2 lygių testų 10–13 m. vaikams, 3 vnt. B1–B2 lygių testų 14–17 m. vaikams, 2 vnt. C1 lygio testų suaugusiesiems (iš viso 20 testų) recenzavimo paslaugos
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2027 m. lietuvių kalbos lygio nustatymo 5 vnt. A1–A2 lygių testų 10–13 m. vaikams, 5 vnt. A1–A2 lygių testų 14–17 m. vaikams, 4 vnt. A2–B1 lygių testų 10–13 m. vaikams, 4 vnt. A2–B1 lygių testų 14–17 m. vaikams, 4 vnt. B1–B2 lygių testų 10–13 m. vaikams, 4 vnt. B1–B2 lygių testų 14–17 m. vaikams, 3 vnt. C1 lygio testų suaugusiesiems (iš viso 29 testai) recenzavimo paslaugos
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92312210 Services provided by authors
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 92312210 Servicios prestados por autores
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 92312210 Kirjanike pakutavad teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 92312210 Kirjailijapalvelut
Sisäinen tunniste: 1
Sisäinen tunniste: 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 92312210 Usluge koje pružaju pisci
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 92312210 Szerzők által nyújtott szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 92312210 Servizi prestati da autori
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 92312210 Autorių teikiamos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 92312210 Autoru sniegtie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
403489-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt – reġim ħafif
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 92312210 Servizzi pprovduti minn awturi
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern1
LottLOT-0002
Identifikatur intern2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 92312210 Diensten verleend door auteurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 92312210 Usługi świadczone przez autorów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 92312210 Serviços prestados por autores
403489-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania – zjednodušený režim
Služby
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 92312210 Služby autorov
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor1
ČasťLOT-0002
Interný identifikátor2
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 92312210 Storitve pisateljev
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92312210 Författartjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2